• ۱۷۰ بازدید
  • دی ۲۸, ۱۳۹۸
CafeSuite کنترل و مدیریت سیستمهای شبکه

CafeSuite دانلود ابزار کنترل و مدیریت سیستمهای شبکه کافه سوییت در آنی یار. CafeSuite یک برنامه مفید که به شما کمک می کند تا بتوانید تجارت اینترنتی کافه خود را آسانتر مدیریت کنید.
این امکان را برای شما فراهم می کند تا ثبت نام پول نقد ، مشتریان و کارمندان را ردیابی کنید و همچنین از راه دور همه رایانه های متصل را کنترل کنید.
رابط بصری است و بنابراین ، هر نوع شخص می تواند بدون توجه به تجربه قبلی خود با رایانه ، از آن استفاده کند. رابط کاربر بر روی یک صفحه نمایش شبیه به جدول ساخته شده است که به شما امکان می دهد تمام گزینه های مختلف موجود در برنامه مانند مدیریت ایستگاه های کاری ، حساب ها یا محصولات و چاپ اسناد را طی کنید.
هیچ محدودیتی برای تعداد کاربر / کارمندانی که می توانید اضافه کنید وجود ندارد ، و می توانید “Superusers” ایجاد کنید که این حساب ها دارای امتیازات بیشتری هستند ، از جمله تغییر قیمت خدمات ، رزرواسیون و اضافه کردن اطلاعات مربوط به کارمندان.
CafeSuite حتی شما را قادر می سازد به یک چاپگر POS متصل شوید ، همچنین همه رایانه ها را روشن و خاموش کنید. برگه “رزرو” به شما کمک می کند تا یک محل کار را برای مشتری مشخص رزرو کنید. در اینجا ، تمام رایانه های شخصی متصل نمایش داده می شوند ، به همراه ساعاتی که کافه شما باز می شود و سیستم دارای کد رنگی است که به شما کمک می کند تا بفهمید که رزرو منسوخ شده است ، کدام رایانه در حال استفاده است و غیره.
همچنین می توانید تعداد نامحدودی از محصولات و خدمات را با اطلاعات مهم مانند بارکد ، قیمت ، مالیات (بیان شده در درصد) ، گروه محصولات و تاریخ انقضا اضافه کنید.
این ابزار نرم افزاری می تواند به شما در تولید انواع مختلف گزارش (مفصل ، اپراتورها ، مشتریان ، فروش ، دوره های زمانی ، تعادل و غیره) کمک کند ، به این ترتیب که همیشه می توانید به همه آنچه در کافه اینترنت خود در جریان است دسترسی سریع داشته باشید.
به منظور افزایش سهولت در استفاده ، توسعه دهندگان لیست طولانی از میانبرهای صفحه کلید را درج کرده اند. یک اشکال کوچک در اینجا واقعیت این است که آنها نمی توانند سفارشی سازی شوند.
زمان پاسخ سریع است و گزینه های بیشماری در دسترس است ، از جمله کنترل از راه دور کلیه رایانه های متصل ، مدیریت محصولات و خدمات ، به همراه کارمندان و مشتریان ، همه این موارد باعث می شود CafeSuite به یک نرم افزار کارآمد و مفید تبدیل شود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار