• ۱۸۴ بازدید
  • دی ۲۸, ۱۳۹۸
Choung Networks Token2Shell کدگذاری داده ها در شبکه

Choung Networks Token2Shell دانلود ابزار کدگذاری داده ها در شبکه چونگ نتورکز توکن تو شلز در آنی یار. هر بار که داده از رایانه به شبکه ارسال شود ، توسط SSH بطور خودکار رمزگذاری می شود.
پس از رسیدن داده به مقصد ، به طور خودکار رمزگشایی می شود. نتیجه کد نویسی نامرئی خواهد بود. به این ترتیب ، کاربران نهایی درگیر فرآیند رمزگذاری و رمزگشایی نخواهند شد و می توانند از اتصال ایمن آنها به خوبی استفاده کنند. امنیت رمزگذاری SSH با استفاده از الگوریتم های پیشرفته و مدرن تضمین می شود. تا آنجا که امروزه در سیستم های حساس و بسیار حساس این سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول محصولاتی که از SSH استفاده می کنند از دو نوع Client / Server تشکیل شده اند. مشتریان با استفاده از تنظیمات مناسب سرور به آن متصل می شوند و سرور مسئول تأیید اعتبار و پذیرش یا رد اتصال است.
Client ها با استفاده از تنظیمات سرور مربوطه به آن وصل می شوند و سرور وظیفه تایید هویت و قبول و یا رد ارتباط را به عهده دارد. نکته : باید توجه داشته باشید تشابه نام Secure Shell با محیط هایی مانند Bourne shell و یا C Shell نشان دهنده این نیست که SSH نیز محیطی است که وظیفه تفسیر فرامین برای سیستم عامل را بر عهده دارد. با اینکه SSH تمامی مشکلات را حل نخواهد کرد، اما در مورد بسیاری از موارد می تواند راه حل مناسبی باشد. این توضیحات را برای اینکه نرم افزار Token2Shell را شرح دهیم مطرح نمودیم، این نرم افزار از کلیه الگوریتم ها و متد های کانکشن های SSH پشتیبانی می کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار