• ۱۷۳ بازدید
  • دی ۲۸, ۱۳۹۸
Connectify Dispatch اشتراک گذاری اینترنت بین چند دستگاه

Connectify Dispatch دانلود ابزار شبکه اشتراک گذاری اینترنت بین چند دستگاه کانکتیفای دیسپچ در آنی یار. نرم افزار ویندوز که چندین اتصال Wi-Fi ، ۳G یا ۴G و اترنت را به یک اتصال سریع متصل کنید.
اعزام را به همراه روتر نرم افزاری ما ، اتصال Hotspot PRO ، کاملا بدون ریسک انجام دهید!
برای اولین بار ، می توانید به طور همزمان به کافی شاپ Wi-Fi و دستگاه همراه ۴G خود متصل شوید ، از هر دو اتصال اینترنتی برای سرعت ترکیبی آنها و افزایش قابلیت اطمینان استفاده کنید.
با Connectify Dispatch ، حتی می توانید همزمان از دو شبکه Wi-Fi مختلف استفاده کنید. فقط کافی است یک کارت Wi-Fi USB ثانویه وصل کنید (علاوه بر کارت Wi-Fi روی لپ تاپ شما) و بقیه اعزام را انجام می دهند. با کلیک بر روی یک دکمه ، با استفاده از توان ترکیبی هر دو شبکه بی سیم ، وب را با سرعت پیچیده در حال حرکت خواهید کرد. حتی اگر اتصال خود را در یکی از آن شبکه ها از دست دهید ، Dispatch شما را به صورت آنلاین نگه می دارد و تمام ترافیک خود را بر روی اتصال کار حرکت می دهد تا اینکه مجدداً هر دو شبکه در دسترس باشند.
اما این فقط یک سناریو است ، با اعزام می توانید به همان تعداد اتصالات اینترنتی وصل کنید که برای آنها آداپتور دارید. تلفن های هوشمند ، اترنت و اتصالات سیمی ، آداپتورهای باند پهن موبایل ۳G و ۴G ، WiFi و MiFi را به آن وصل کردید – شما آن را نامگذاری می کنید ، می توانید از Dispatch استفاده کنید. هر چه ارتباط بیشتری داشته باشید ، سریعتر خواهید رفت!
با استفاده از چندین اتصال ، Connectify Dispatch همیشه قابل اعتماد ترین دسترسی به اینترنت را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این ، اعزام به شما امکان می دهد تا سطح اولویت را برای اتصالات اینترنت موجود خود انتخاب کنید.
با تنظیم اتصال به “پشتیبان گیری” ، در صورت از دست دادن اتصال به همه اتصالات اینترنتی “اولیه” ، در صورت عدم دسترسی ، اعزام فقط به آن دسترسی خواهید داشت. به این ترتیب ، شما می توانید به راحتی یک مودم ۳G یا ۴G اندازه گیری شده ، دستگاه اتصال داده شده یا سایر اتصال پهن باند تلفن همراه گران قیمت را تعیین کنید که فقط در صورت ضروری یا در مواقع اضطراری مورد استفاده قرار گیرد.
BitTorrent با استفاده از بسیاری از سوکت های شبکه از طریق طراحی استفاده می کند ، بنابراین یک برنامه عالی برای Connectify Dispatch است. با هر اتصال اینترنتی که اضافه می کنید ، Dispatch می تواند سرعت بارگیری تورنت شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار