• ۱۸۹ بازدید
  • دی ۲۸, ۱۳۹۸
FarStone VirtualDrive Network ساخت درایو مجازی در شبکه

FarStone VirtualDrive Network دانلود ابزار ساخت درایو مجازی در شبکه فارستون ویژوال درایو نتورک در آنی یار. مخازن مجازی عظیمی از دیسک های فیزیکی خود ایجاد کرده و با رایانه های شبکه به اشتراک می گذارد.
در اصل ، می توان از این برنامه به عنوان مرکز اطلاعات کلیه اطلاعات ذخیره شده در دیسک های فیزیکی استفاده کرد. با استفاده از آن ، می توانید کپی های مجازی مشترک از تمام سی دی ها ، دی وی دی ها و دیسک های Blu-ray ایجاد کنید. علاوه بر این ، کاربران همچنین می توانند ماکت های مجازی پروژه های محلی یا پوشه های خود را ایجاد کنند.
نکته اصلی VirtualDrive Network این است که می تواند این دیسک ها را بارگیری یا سوزاند. بنابراین ، کاربران نه تنها قادر به ایجاد ماکت از مهمترین پروژه های خود نیستند بلکه می توانند آنها را به هر نوع دیسک های فیزیکی سوزانده و همچنین ساختار داخلی خود را با شبیه ساز داخلی نمایش دهند.
از آنجا که این برنامه بر روی معماری سرویس دهنده-کنسول-مشتری ساخته شده است ، می توان VCD های جدید ایجاد شده را با تمام رایانه های متصل نیز به اشتراک گذاشت. این تنظیم برای کلیه کاربرانی که مرتباً باید داده ها را در شبکه ها به اشتراک بگذارند دارای مزایای بارز است. از طریق کنسول نیز می توانید ترافیک را کنترل کنید ، به عنوان مثال با محدود کردن دسترسی به منابع خاص.
یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه ، امکان سازماندهی VCD ها و ISO ها در کابینت ها (یعنی پوشه ها) است. چندین مورد داخلی مانند کابینت های «بازی ها» ، «فیلم ها» یا «تصاویر» در دسترس هستند و کاربران می توانند آیتم های خود را بسازند ، کامل با توضیحات اصلی. در مورد سوزاندن داده ها ، این ابزار می تواند انواع داده ها را به یک دیسک فیزیکی بنویسد ، و کاربران آزاد هستند که می توانند دیسک های جدید خود را مطابق میل خود بنویسند.
برای نتیجه گیری ، VirtualDrive Network یک ابزار پیشرفته درایو مجازی است که برای هر کسی که بطور منظم DVD و CD را به عنوان رسانه ذخیره سازی کار می کند ، مفید خواهد بود. این امکان را به فرد می دهد تا ماکت های مجازی دیسک ها را ایجاد کرده و به اشتراک گذاری آنها از طریق شبکه یک کار بسیار در دسترس است.

 

 

قابلیتهای نرم افزار FarStone VirtualDrive Network 15.01.20121130:

نرم افزاری همه کار برای دستکاری سی دی، به اشتراک گذاری و رایت : VirtualDrive Network تمامی دیسک های CD / DVD / Blu-ray را مجازی سازی کرده و سپس آنها را روی شبکه به اشتراک می گذارد
حذف نیاز شما به سی دی های فیزیکی یا سیستم های سرور CD : با استفاده از VirtualDrive Network می توانید دیسک های CD/ DVD / Blu-ray را به سی دی های مجازی تبدیل کنید تا دیگر نیازی به ذخیره سازی و مدیریت دیسک های فیزیکی نداشته باشید
کارآیی بالاتر نسبت به تمامی نرم افزارهای هم خانواده
حفظ دیسک های سی دی فیزیکی در برابر خراش بوسیله مجازی سازی CD / DVD / Blu-ray برای محافظت از بازی ها، نرم افزارها و آرشیوهایتان
اجرای سی دی از هارد درایو با سرعت بیش از ۲۰۰ برابر سریعتر از اجرا از روی درایو فیزیکی
اجرای چندین سی دی به صورت همزمان
ساخت آرشیو از سی دی ، دی وی دی و BD
قابلیت حمل روی لپ تاپ، هارد درایوهای خارجی یا دیگر ابزار ذخیره سازی
قابل استفاده برای قرار دادن عناصر تمرینی روی سی دی مجازی برای قرار دادن روی سرور VirtualDrive Network تا هر کسی بتواند از آنها استفاده کند
عدم نیاز به مراقبت دانش آموزان یا کارمندان برای کار با دیسک های واقعی
ساخت سی دی مجازی از فایل ها، اسناد اداری، ایمیل ها و پوشه ها
پشتیبانی از وارد کردن فایل ISO یا دیگر ایمیج های استاندارد

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار