• ۱۵۱ بازدید
  • دی ۲۸, ۱۳۹۸
Network Mechanic بهینه سازی شبکه

Network Mechanic دانلود ابزار بهینه سازی شبکه نتورک مکانیک در آنی یار. Network Mechanic برنامه کاربردی ویندوز است که برای بهینه سازی اتصال به اینترنت طراحی شده است. ضمن اینکه در پاک کردن کلیه آهنگ ها پس از دسترسی به وب نیز به شما کمک می کند.
ما شاهد بسیاری از برنامه های مشابه بوده ایم و اکثر آنها دارای تنظیمات پیکربندی بسیار پیچیده و استفاده از منوهایی که همه چیز را کابوس برای مبتدیان کرده است دشوار است.
این مورد از شبکه مکانیک نیست ، زیرا این ابزار خاص دارای حداقل گزینه های پیکربندی و یک رابط کاربری بسیار ساده برای هدف قرار دادن انواع کاربران است.
کار بهینه سازی شبکه باعث می شود کاربر نوع شبکه ای را که در اختیار دارد انتخاب کند ، که می تواند یک حساب شماره گیری ، ADSL ، DSL یا حالت کابل ، شبکه خانگی یا اداری ، شبکه ماهواره ای T1 یا شبکه محلی باشد. هر یک از این حالت های شبکه توضیحی کوتاه دارند ، بنابراین انتخاب صحیح آن بسیار ساده است.
از طرف دیگر به شما امکان پاک کردن داده های مرور مانند کوکی ها و حافظه های Firefox ، سابقه اینترنت اکسپلورر ، محتوای اپرا یا پرونده های AOL را می دهد.
نکته آخر اینکه چند ابزار مفید دیگر نیز در زیر برگه “Enhancements” در دسترس هستند ، بنابراین می توانید صفحه نمایش چلپ چلوپ Outlook Express را حذف کرده ، ویندوز مسنجر را از Outlook Express حذف کنید ، یک منوی شخصی مورد علاقه شخصی را در اینترنت اکسپلورر وارد کنید یا حالت کامل خودکار را کنترل کنید. .
Network Mechanic برای بهینه سازی شبکه به راه اندازی مجدد نیاز دارد ، بنابراین قبل از راه اندازی آن اطمینان حاصل کنید که کار خود را ذخیره می کنید.
به عنوان یک نتیجه ، شبکه مکانیک راهی ساده برای بهینه سازی شبکه و افزایش سرعت اینترنت در حد امکان است. متأسفانه ، هیچ دفترچه راهنما در این بسته موجود نیست ، بنابراین ما نمی توانیم بطور یقین بدانیم روشهای مورد استفاده برای افزایش سرعت اینترنت کدام است. به همین دلیل فقط می تواند یک اثر دارونما باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار