• ۱۵۲ بازدید
  • دی ۲۸, ۱۳۹۸
Proactive Password Auditor تامین امنیت پسورد کاربران در شبکه

Proactive Password Auditor دانلود ابزار تامین امنیت پسورد کاربران در شبکه پرواکتیو پسورد ادیتور در آنی یار.خط مشی های امنیتی، امنیت شبکه را بررسی کرده و رمزهای عبور حساب را بازیابی می کند.
با اجرای یک حمله کامل در کلمه عبور حساب ، دقیقاً مطمئن شوید که شبکه شما چقدر امن است. با بازیابی رمزهای عبور ناامن ، حسابرس رمزعبور Proactive امنیت شبکه شما را تعیین می کند.
همه سیاست های امنیتی به همان اندازه امن نیستند. یک رمز عبور واحد که به راحتی قابل شکست است ، تبدیل به حلقه ضعیف در زنجیره ای می شود که امنیت کل شبکه را به خطر می اندازد. معمول است که کاربران شرکتی از گذرواژه‌ها خیلی کوتاه یا خیلی ساده استفاده کنند. این رمزهای عبور به راحتی به یاد می آورند ، اما در اصل ناامن هستند.
حسابرس رمزعبور فعال با استفاده از بازیابی یکی از رمزهای عبور ، امنیت شبکه شما را مشخص می کند. اگر فقط یک حساب در مدت زمان مشخصی باز شود ، این آسیب پذیری کل شبکه را نشان می دهد. اگر شبکه در طول زمان بین انقضاء رمز عبور ، حمله را تحمل کند ، سیاست امنیت رمز عبور به اندازه کافی قوی در نظر گرفته می شود.
بازیابی رمزهای عبور فراموش شده و فراموش شده به حسابهای کاربری یکی دیگر از اهداف حسابرس رمزعبور Proactive است. با تجزیه و تحلیل هش رمزها و بازیابی رمزهای عبور ساده ، حسابرس Proactive Password امکان دسترسی و ورود به حساب کاربری را فراهم می کند و فایلها و پوشه های رمزگذاری شده EFS را در معرض دید شما قرار می دهد. طیف گسترده ای از حملات موجود از فرهنگ لغت به نیروی بی رحمانه امکان بازیابی رمزهای عبور از طریق شبکه را امکان پذیر می کند ، در حالی که حمله رنگین کمان حداکثر ۹۵ درصد کلمه عبور را در مدت زمان چند دقیقه بازیابی می کند. خوشبختانه ، حمله رنگین کمان از خارج قابل اجرا نیست!
حسابرس رمزعبور فعال می تواند دودویی های رجیستری و پرونده های زباله استخراج شده را تجزیه و تحلیل کند و امکان بازیابی رمزعبور خارج از خط را فراهم می کند. حسابرس رمزعبور فعال در Windows NT4 ، ۲۰۰۰ ، XP ، Vista ، Windows Server 2003 و Windows Server 2008 اجرا می شود.

 

 

قابلیتهای نرم افزار Proactive Password Auditor 2.02.45:

بکار بردن Password Cache
پشتیبانی از جداول Indexed Rainbow
مشخص نمودن چگونگی امنیت شبکه شرکت خود
آزمودن میزان امنیت پسوردهای کاربران
بازیابی رمز عبور اکانت های کاربران
اجرای Attack ها با Brute Force به وسیله Dictionary و یا با Mask از داخل / خارج شبکه
بازیابی ۹۵% پسوردها فقط در چند دقیقه از داخل، با Rainbow Attack

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار