• ۱۹۸ بازدید
  • دی ۲۹, ۱۳۹۸
Acunetix Web Vulnerability Scanner اسکن امنیتی وب سایت

Acunetix Web Vulnerability Scanner دانلود ابزار وبمستر اسکن امنیتی وب سایت اکانتیکس وب والتر ابلیتی در آنی یار. نرم افزاری که اسکریپت ها و وبسایت های شما را اسکن میکند.
حفظ اطلاعات شخصی و شخصی در کسب و کار شخصی به همان اندازه داشتن دفاع قوی در برابر تهدیدات بسیاری که ممکن است بر عملکرد یک رایانه خانگی ساده تأثیر بگذارد ، مهم است. هنگامی که نیازهای امنیتی شامل حفاظت از سرور وب است ، چندین گزینه برای افزودن اقدامات ایمنی مکمل وجود دارد.
اول از همه ، سرپرست باید وضعیت فعلی امنیت شبکه را ارزیابی کند و برای این کار ، ابزاری مانند Acunetix Web Vulnerability Scanner ممکن است یک گوهر را اثبات کند. این نرم افزار که عمدتا با هدف برنامه های وب و محتوای مرتبط انجام می شود ، طیف گسترده ای از نوردهی را اسکن و کشف می کند ، که بسیاری از آنها در چندین محیط مشترک است.
اسکنر آسیب پذیری وب Acunetix دارای یک رابط مبتنی بر وب است اما هیچ نگرانی ندارد ، همه چیز بصری است و کار با آن آسان است. شما با اضافه کردن یک یا چند وب سایت هدف ، که می توانند در گروه های مختلفی سازماندهی شوند ، شروع می کنید. سپس باید با انتخاب سرعت اسکن و وارد کردن داده های ورود به سیستم ، در صورت وجود ، انتخاب عامل خزیدن ، تنظیمات محرومیت ، مدیریت احراز هویت HTTP و گواهی های مشتری را طی کنید. علاوه بر این ، شما می توانید Acunetix را مجبور به استفاده از فناوری خاص هنگام اسکن کنید ، یا اضافه کردن هدرها و کوکی های سفارشی.
با تشکر از AcuSensor ، می توان Acunetix را برای جمع آوری اطلاعات بیشتر درباره برنامه PHP یا برنامه دات نت خود تنظیم کرد که باعث افزایش دقت آن می شود.
وب سایت خود را از نظر آسیب پذیری های شدید ، متوسط ​​و زیاد بررسی کنید
با اسکنر آسیب پذیری وب Acunetix می توان فهمید که آیا سیستم در معرض انواع مختلفی از تزریق و اجرای کد ، و همچنین حملات گسترده برنامه نویسی (cross-site (XSS قرار دارد.
Acunetix همچنین قادر به بازرسی مجوزهای پوشه و کشف روشهای بالقوه ناامن HTTP است که ممکن است در سرور وب هدف فعال باشند. اسکن کردن بندر فعالیت دیگری است که می توانید با استفاده از این برنامه سعی کنید زیرا اگر درگاه های باز را کشف کند ، اسکنر آسیب پذیری وب Acunetix بلافاصله از طریق آن نقطه نفوذ ممکن ، امنیت شبکه را عمیق تر شروع می کند.
اسکنر آسیب پذیری وب Acunetix می تواند برای ایجاد انواع مختلفی از گزارشها راهنمایی شود. گزارش های عمومی موارد آسیب دیده و آسیب پذیری های توسعه را برجسته می کند ، در حالی که گزارش های مربوط به انطباق سازگاری با چندین استاندارد امنیتی را بررسی می کند.
از آنجا که از ویژگی های آن بسته بندی شده است و همراه با فناوری های قدرتمندی است ، اسکنر آسیب پذیری وب Acunetix یک مدعی محکم است زیرا تست سرور وب و بررسی امنیت شبکه اهمیت دارد. این نرم افزار کاملاً کاربر پسند و به هیچ وجه کار دشواری نیست ، در صورتی که شک و تردید خاصی نسبت به محیط شما وجود دارد ، مستلزم نگاه دقیق تری است.

 

 

قابلیتهای نرم افزار Acunetix Web Vulnerability Scanner 12.0.181218140:

تکنولوژی AcuSensor
اسکنر تمام اتوماتیک برای تست وبسایت های Ajax و Web 2.0 applications
پشتیبانی از صفحات دارای CAPTHCA و نیازمند پسورد
دارای فاکتور های گزارش دهنده بسیار زیاد نظیر VISA PCI
ابزارهای تست penetration قدرتمند مانند HTTP Editor وthe HTTP Fuzzer
قابلیت اسکن هزاران صفحه به طور همزان و پر سرعت
قابلیت اسکن قدرتمند وبسایت ها برای یافتن باگ های SQL injection و Cross site scripting
اسکن پورت سرور و یافتن مشکلات امنیتی سروری که سایت روی آن میزبانی میشود
دارای خزنده هوشمند با قابلیت پیدا کردن نوع وب سرور و اسکریپت
قابلیت اسکن سایت هایی با محتوای flash , SOAP  و AJAX

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار