• ۱۸۶ بازدید
  • دی ۲۹, ۱۳۹۸
ESF Database Migration Toolkit مدیریت و ویرایش انواع پایگاه داده

ESF Database Migration Toolkit دانلود ابزار وبمستر مدیریت و ویرایش انواع پایگاه داده ای اس اف دیتابیس میگریشن در آنی یار.  نرم افزار جهت مدیریت و ویرایش انواع پایگاه داده.
این ابزار برای همه نوع کاربر مناسب است، از این رابط کاربری مانند جادوگر استفاده می کند تا روند بدون نقصان ادامه یابد. شغلهای ذخیره شده نیز می توانند بارگیری و تکمیل شوند و پیکربندی چنین کار خیلی دشوار نیست.
اولین قدم انتخاب قالب منبع مورد نظر برای انتقال است و از این لحاظ ESF Database Migration Toolkit Professional قادر به مقابله با انواع مختلفی از انواع پایگاه داده است. آنها را MySQL ، PostgreSQL ، SQL Server ، Oracle ، FireBird ، IBM DB2 ، SQL Azure یا Microsoft Access قرار دهید ، به اسم چند مورد ، پایگاه های داده را می توان به همین راحتی اداره کرد.
اطلاعاتی مانند آدرس سرور و پورت ، اعتبار دسترسی برای دسترسی به آن و نام فایل پایگاه داده باید برای منبع و مقصد ارائه شود. بسته به نوع انتخابی شما ، ممکن است اطلاعات دیگری مانند مجموعه کاراکترها (Charset) یا طرحواره در دسترس باشد.
ESF Database Migration Toolkit Professional اجازه می دهد تا انواع مختلفی از تنظیمات را در تنظیمات در حال اجرا برنامه و همچنین انواع داده ها و هر نوع بانک اطلاعاتی انجام دهید. تقریباً همه چیز ، از رفتار برنامه در هنگام مواجهه با عناصر موجود در منطقه مقصد ، می توان برای پاسخگویی به نیازها و نیازهای کاربر استفاده کرد.
به طور خلاصه ، ESF Database Migration Toolkit Professional کاملاً یک راه حل نرم افزاری قدرتمند و مجهز است که قادر به انجام موفقیت آمیز انتقال داده ها و بدون تبدیل جلوه ای در میان بسیاری از قالب های بانک اطلاعاتی است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار