• ۱۸۱ بازدید
  • دی ۲۹, ۱۳۹۸
SQLBackupAndFTP Professional تهیه بک آپ از پایگاه داده SQL

SQLBackupAndFTP Professional دانلود ابزار وبمستر تهیه بک آپ از پایگاه داده SQL اس کیو ال بکاپ در آنی یار. ابزاری که برای ایجاد ابزاری مطمئن برای تهیه نسخه پشتیبان از پایگاههای داده طراحی شده است.
این یک رابط کاربری بسیار ساده و ساده را نشان می دهد که به شما امکان می دهد به راحتی به یک پایگاه داده SQL متصل شوید و یک نسخه پشتیبان برای آن ایجاد کنید. این برنامه قادر است از طریق فشرده سازی ، رمزگذاری پرونده ها و ارسال آنها به سایر سیستم های شبکه ، سرویس های ذخیره سازی FTP و Cloud ، پایگاه داده های SQL Server یا SQL Server Express شما را تضمین کند.
هنگامی که برنامه اجرا شد ، به طور خودکار شروع به اسکن شبکه می کند تا پایگاه داده ها را شناسایی کند و مدت زمانی را که برای جستجوی آنها صرف می کنید ، کاهش می یابد. اگر نام خود را داشته باشید و سایر اطلاعات ورود به سیستم موردنیاز شما می توانید به صورت دستی به بانک اطلاعاتی وصل شوید.
بعد از اتصال به بانک اطلاعاتی ، هنگام ایجاد نسخه های پشتیبان واقعی ، قایقرانی صاف است. وقتی لیست لیستی را که می توانید از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید ، می بینید که SQLBackupAndFTP چقدر عملی است. با استفاده از آن ، شما می توانید از پشتیبان گیری در پوشه های محلی و شبکه محلی ، سرورهای FTP ، Dropbox ، Box ، Google Drive Amazon S3 و SkyDrive خدمات ذخیره کنید. این یک چیز واقعاً خوب است زیرا شما انتخاب های بسیاری می کنید که اثبات دسترسی آسان و عملی از هر مکانی که باشد ، می باشد.
علاوه بر این ، می توانید پشتیبان تهیه کنید و به بیش از یکی از مقاصد ذکر شده در بالا رمزگذاری و ارسال کنید. برنامه می تواند به بانکهای اطلاعاتی فعال متصل بماند و می توانید بطور منظم از نسخه پشتیبان تهیه کنید. می توانید زمان و روز تهیه نسخه پشتیبان را وارد کنید و یا یک برنامه از پیش تعریف شده بارگیری کنید. از آنجا که نمی توانید وقتی دور از رایانه هستید ، هنگام تهیه نسخه پشتیبان با موفقیت اجرا شد ، SQLBackupAndFTP می تواند پس از ارائه اطلاعاتی در مورد حساب ایمیل شما ، تأیید ایمیل برای شما ارسال کند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار