• ۱۵۳ بازدید
  • دی ۲۹, ۱۳۹۸
SSW Link Auditor  بررسی لینک های خراب وب سایت

SSW Link Auditor دانلود ابزار وبمستر بررسی لینک های خراب وب سایت اس اس دبلیو لینک ادیتور در آنی یار.  نرم افزاری که به منظور بررسی لینک های وب سایت طراحی شده است.

برای بسیاری از سایت ها و سرپرستان ، بسیاری از پیوندها به سایت ها گهگاه خراب می شوند و وقتی پیوندهای زیادی وجود دارد ، پیدا کردن آنها دشوار است. راه حل برای پیدا کردن این لینک های خراب استفاده از نرم افزاری به نام SSW Link Auditor است که با اسکن کردن لینک های موجود در وب سایت برای لینک های خراب و خراب شده ، به راحتی از دقت بسیار بالایی در اختیار مدیران وب سایت قرار می دهد. دادن
این نرم افزار به کاربران این امکان را می دهد که وب سایت خود را به طور کامل بررسی کنند تا لینک های شکسته و خراب را در وب سایت کشف کنند و مشکل لینک را برطرف کنند. کاربران همچنین می توانند برنامه را برای مرور لینک های خاص ترتیب دهند. امکان تنظیم نرم افزار برای اجرای خودکار در زمان های معین و تنظیم شده توسط کاربر از دیگر ویژگی های این نرم افزار است. عملکرد این نرم افزار بسیار ساده است ، اما عملکرد آن برای اکثر وب مسترها به عنوان یک ابزار اصلی بسیار مناسب است.

قابلیت های نرم افزار SSW Link Auditor 4.41:

گزارش و هشدار در مورد لینک های خراب
امکان redirect و بروز کردن برچسب META صفحات
بررسی Google PageRank و Inclusion صفحات
ساخت نقشه سایت (Site Map) گوگل
اعتبارسنجی HTML و CSS
پشتیبانی از SQL Compact
گزارش لینک هایی که از قوانین SSW Link Auditor پیروی نمی کنند
بهبود رتبه سایت در گوگل
بهره گیری از چند وظیفه ای(multithreading) برای بهبود عملکرد
حل و فصل مسائل مربوط به لینک دادن و ارجاع
زمان بندی اسکن
پشتیبانی از اسکن سایت های SharePoint 2010

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار