• ۱۵۲ بازدید
  • دی ۲۹, ۱۳۹۸
Telnet Scripts Runner اجرای اسکریپت از راه دور

Telnet Scripts Runner دانلود ابزار وبمستر اجرای اسکریپت از راه دور تلنت اسکریپت رانر درآنی یار. اسکریپت های Telnet را در یک محیط امن اجرا می کند و یک راه حل برای اتوماسیون را فراهم می کند.
هدف آن این است که به شما کمک کند از صرف وقت زیاد در انجام دستورات روزمره خودداری کنید و از این رو ، روی موضوعات مهم تر تمرکز کنید.
مجموعه یکپارچه از اسکریپت های از پیش تعریف شده برای سهولت در کار شما طراحی شده است ، به شما امکان می دهد یک سرور پست الکترونیکی را آزمایش کنید ، پیکربندی یک سرور سیسکو را ذخیره کنید یا یک روتر را مجدداً راه اندازی کنید. این اسکریپت ها می توانند یک نقطه شروع برای ایجاد دستورالعمل های پیچیده تر اجرای وظیفه باشند ، زیرا برنامه به شما امکان می دهد تا آزادانه آنها را ویرایش کنید. ایجاد یک اسکریپت جدید یک کار ساده است. از شما خواسته شده است که نام آن را وارد کنید و سپس می توانید با وارد کردن متغیرها و دستورات ، ویرایش کد را انجام دهید
پنجره اصلی برنامه اطلاعات دقیق در مورد میزبان های موجود را به همراه شماره درگاه مربوطه نمایش می دهد. اسکریپت انتخاب شده برای هر یک از آدرس های IP یا دامنه های انتخاب شده اجرا می شود ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا خلاصه ای از اقدامات انجام شده را در قسمت ورود به سیستم مشاهده کنید.
با کمک Telnet Scriptts Runner ، می توانید با راه اندازی آنها در صورت برآورده شدن شرایط خاص ، اجرای اسکریپت های ایجاد شده را نیز بصورت خودکار انجام دهید. گذشته از اجرای اسکریپت های موجود ، می توانید دستور دهید که دستور خاصی را اجرا کند.
Runner Scriptts Telnet اجازه می دهد تا برنامه نویسی جلسه Telnet را صرفه جویی کرده و در وقت و تلاش لازم برای اجرای فرامین مشترک صرفه جویی کنید. این دستگاه به شما امکان کنترل دستگاههای شبکه که از مدیریت Telnet پشتیبانی می کنند ، از قبیل روتر یا سوئیچ ، خودکارسازی عملیات تعمیر و نگهداری و کارهای دیگر را می دهد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار