• ۱۷۲ بازدید
  • دی ۲۹, ۱۳۹۸
WebCruiser Web Vulnerability Scanner Enterprise اسکنر امنیتی وب سایت

WebCruiser Web Vulnerability Scanner Enterprise دانلود ابزار وبمستر اسکنر امنیتی وب سایت وب کروزر در آنی یار. نرم افزاری که در حسابرسی وب سایت ها و تشخیص آسیب پذیری ها تخصص دارد.
این برنامه از قابلیت های اسکن وب سایت و POC (اثبات مفهوم) برای چندین آسیب پذیری وب ، مانند SQL Injection ، اسکریپت نویسی متقاطع سایت ، گنجاندن پرونده های محلی ، گنجاندن پرونده از راه دور فایل ، تغییر مسیر ارائه می دهد. این ابزار به ویژه روی آسیب پذیری هایی که خطر بالایی دارند تمرکز دارد.
تعامل با GUI
این ابزار با تنظیمات پیکربندی فراوان بسته بندی شده است ، بنابراین آماده باشید تا وقت دیگری را صرف ایده گرفتن در مورد نحوه پیکربندی آنها کنید. GUI اگرچه از نظر ویژگی های بسیار غنی ، از مجموعه کاملاً ساختار یافته ای از ویژگی ها و طراحی های تمیز و جذاب برخوردار است.
همچنین در صورت نیاز به یافتن اطلاعات دقیق درباره تنظیمات پیکربندی برنامه ، می توانید به یک راهنمای آنلاین کمک کنید.
WebCruiser Web Vulnerability Scanner Enterprise امکان انتخاب بین سه روش اسکن کردن ، یعنی ULR فعلی ، صفحه فعلی و کلیه پیوندهای مرتبط با آن و کل سایت با همان دامنه را به شما می دهد.
نتایج به طور مستقیم در پنجره اصلی نشان داده می شود و برای راه اندازی SQL Injections یا Cross Site Scriptting POC ، یک کلیک راست بر روی آسیب پذیری را می طلبد. این ابزار به شما امکان می دهد تا با GET / Post / Cookie Injection ، SQL Server (Plaintext / FieldEcho (Union) / Blind Injection) ، MySQL / DB2 / Access (FieldEcho (Union) / Blind Injection) و Oracle (FieldEcho (Union)) کار کنید. Blind / CrossSite Injection).
سایر تنظیمات مهم پیکربندی مهم به ذکر است این امکان را به شما می دهد که هر بار که می خواهید اطلاعات را ارسال کنید ، به صورت خودکار ضبط کنید ، موارد آزمایش WAVSEP v1.5 SQL Injection & XSS را انجام دهید ، از ابزار Resend & brute Force استفاده کرده و همچنین از POC استفاده کنید. ابزاری برای توابع XSS ، LFI ، RFI و Redirect.

قابلیتهای نرم افزار WebCruiser Web Vulnerability Scanner Enterprise 3.5.6:

اسکن جاوا اسکریپت برای بررسی امنیتی برنامه های Ajax و Web 2.0
اسکن سایت برای بررسی باگ‌ های SQL Injection, Cross Site Scripting
تست امنیتی پسورد های امنیتی
امکانات گزارش دهی گسترده شامل گزارش های مربوط به VISA PCI
اسکن سریع هزاران صفحه
ربات هوشمند تشخیص نوع وب سرور و زبان برنامه نویسی
تحلیل و آنالیز وب سایت های داری محتوای SOAP و AJAX

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار