• ۲۱۵ بازدید
  • دی ۳۰, ۱۳۹۸
WordPress دانلود نسخه نهایی مدیریت محتوای وردپرس

WordPress دانلود ابزار اسکریپت نسخه نهایی مدیریت محتوای وردپرس در آنی یار. WordPress نرم افزاری وب است که می توانید برای ایجاد یک وب سایت زیبا یا وبلاگ زیبا استفاده کنید.
نرم افزار اصلی توسط صدها نفر از داوطلبان جامعه ساخته شده است ، و هنگامی که شما برای بیشتر آماده هستید ، هزاران افزونه و مضمون در دسترس برای تبدیل سایت شما به تقریباً به هر چیزی که تصور می کنید وجود دارد. بیش از ۲۵ میلیون نفر وردپرس را برای تأمین محل در وب که آنها “خانه” نامیده اند انتخاب کرده اند.
این نسخه دارای یک رعد و برق سریع کار با لینک دهنده مجدد است که می تواند به پستها و صفحات موجود شما پیوند برقرار کند ، یک نوار سرپرست ، بنابراین هرگز بیش از یک کلیک از صفحات داشبورد خود استفاده نمی کنید ، رابط کاربری نوشتن ساده ای که بسیاری را پنهان می کند. از پانل های نادر استفاده شده به طور پیش فرض برای ایجاد یک تجربه نوشتن ساده تر و کمتر ترسناک برای وبلاگ نویسان جدید (به گزینه های صفحه در بالا سمت راست مراجعه کنید تا پانل های قدیمی را برگردانید) و یک برنامه سرگرمی آبی تازه شده برای انتخاب در زیر گزینه های شخصی شما موجود باشد.
از جمله پشتیبانی از فرمت های پست جدید ما که ایجاد تم های قابل حمل با سبک های مختلف برای انواع مختلف پست ها ، قابلیت های جدید CMS مانند صفحات بایگانی برای انواع محتوای سفارشی را برای شما آسان می کند. ، تعمیرات اساسی سیستم واردات و صادرات و امکان انجام پیشرفته ترکهای اقتصادی و سؤالات مربوط به زمینه های سفارشی.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار