• ۱۵۰ بازدید
  • بهمن ۱, ۱۳۹۸
Adobe Muse CC – Portable طراحی سایت

Adobe Muse CC دانلود نرم افزار طراحی سایت ادوبی موس سی سی در آنی یار. برنامه طراحی که طراحان را قادر می سازد وب سایت های حرفه ای را در یک محیط بصری و مانند چاپ ، بدون نوشتن کد طراحی کنند.
این نرم افزار Adobe طراحان چاپی و بصری را قادر می سازد با استفاده از ویژگی های آشنا ، صدها قلم وب ، محتوای خود را در وب دریافت کنند. همچنین به راحتی می توانید طرح و اندازه صفحه را برای نمایش در دستگاه های مختلف تنظیم کنید. سرانجام ، با خدمات Business Catalyst یا هر ارائه دهنده هاستینگ منتشر کنید.
Adobe Muse CC به شما امکان می دهد وب سایتهایی را به آسانی ایجاد کنید تا طرح هایی برای چاپ ایجاد کنید. خود را از به روزرسانی جزئی وب سایت آزاد کنید. به راحتی جلوه های انیمیشن پیمایش را ایجاد کنید. فرمهای تماس را به سایتهایی که با هر ارائه دهنده میزبانی می شوند اضافه کنید و خیلی بیشتر.
به صاحبان سایت اجازه دهید از طریق مرورگر تغییراتی در محتوای وب سایتهای زنده خود ایجاد کنند – بدون اینکه روی طرح و ساختار آن تأثیر بگذارد. انتخاب کنید که آیا تغییرات را با پرونده های اصلی Muse CC ادغام کنید.
برای تهیه صفحات وب بسیار جذاب و بدون نیاز به نوشتن یک خط کد HTML ، JavaScript یا هر یک از دیگر مشخصات فنی سطح پایین ، Adobe Muse CC را تهیه کنید. سریع یک پایه هوشمندانه برای سایت خود قرار دهید تا بتوانید زمان بیشتری را برای طراحی خود اختصاص دهید. نقشه های کاربری آسان ، صفحات اصلی و اصول اولیه به صورت خودکار اعمال شده در Adobe Muse CC باعث می شود سریع و شهودی برنامه ریزی کار خود را انجام دهید.

 

 

نرم افزار Muse از چهار بخش مختلف تقسیم می‌شود که در زیر به شرح هریک می پردازیم :

Planning :در این بخش شما صفحات سایت ، صفحه اصلی و نقشه سایت را مشخص می کنید . این بخش ارتباط صفحات با یکدیگر و تعامل آن ها را مشخص می کند . همچنین سایز صفحات نیز در این بخش تنظیم می شوند.

Design : در اینجا شما طراحی وب سایت را آغاز می کنید . تصاویر ، متن ، ویدیو و سایر عناصری که در وب سایت ها می بینید را می توانید در این جا به کار بگیرید تا سایت خود را طراحی کنید . امکانات در این بخش بسیار جالب توجه هستند . انواع انیمیشن ها ، منوها ، اسلایدرها ، تب ها و سایر عناصر طراحی رابط گرافیکی کاربر در دسترس هستند . شما همچنین می توانید در طراحی از قابلیت شناور بودن عناصر نیز کمک بگیرید . کافی است هر چه می خواهید با ماوس بر روی صفحه بکشید و رها  کنید .

Preview : در این بخش پیش نمایشی از سایتی که طراحی کرده اید را همراه با تمام عناصر حرکتی و بصری خواهید دید .

Publish : و سر انجام در این بخش می توانید سایت خود را بر روی وب منتشر کنید و آنچه که به صورت بصری طراحی کرده اید به صورت صفحات وب و همراه با کد تحویل بگیرید .

 

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار