• ۱۵۲ بازدید
  • بهمن ۱, ۱۳۹۸
Axure RP نمونه سازی وب سایت

Axure RP دانلود نرم افزار طراحی وب نمونه سازی وب سایت اکسور آرپی در آنی یار. Axure RP می توانید قالب های وب سایت را از ابتدا بدون هیچ گونه دانش برنامه نویسی طراحی کنید.
قبل از اینکه ایده شما بتواند به تولید انبوه برسد ، بدون در نظر گرفتن نوع پروژه ، باید یک طرح ایجاد شود. از آنجا که یک تجارت بزرگ بیشتر شهرت خود را از طریق اینترنت بدست می آورد ، یک صفحه وب با طراحی مناسب ستون فقرات است.
این برنامه تمام ویژگی های خود را از طریق یک طرح بصری که هیچ مشکل اسکان در آن ایجاد نمی کند در اختیار شما قرار داده است. بیشتر فضای نشان دهنده بوم شما است که بر روی آن می توانید به راحتی عناصر را از کتابخانه خود بکشید و آنها را مطابق با نتیجه نهایی ترتیب دهید. پانل های جانبی اطمینان حاصل کنید که موارد مورد استفاده شما و همچنین مجموعه گزینه های اختصاصی آنها در نوک انگشتان شماست.
براساس چندین مجموعه ابزارک ، صفحه وب شما بیشتر ناشی از مخلوط انواع مختلفی است. فرم ها ، منوها ، جداول و عناصر جریان دسته هایی هستند که با آنها کار می کنید و مواردی مانند دکمه ها ، منوهای مختلف ، اشیاء ، عنوان ها و موارد دیگر را در بر می گیرید.
از نظر شخصی سازی ، برنامه فقط به شما نیاز دارد که از تخیل خود استفاده کنید. با امکان تنظیم شکل ، اندازه و رنگ ، می توانید اشیاء خود را شخصی سازی کنید تا مشخصات فنی را رعایت کنید. علاوه بر این ، به لطف سیستم هوشمند اسنپ هوشمند ، آنها را می توان هوشمندانه ترتیب داد.
با این حال ، شما محدود به طراحی نیستید ، زیرا گزینه های عمیق به شما امکان می دهند یک وب سایت پیچیده ایجاد کنید ، با یک نقشه به طور مداوم در دسترس است تا بتوانید به راحتی از طریق محتوا حرکت کنید. اقدامات و افکت ها یکی دیگر از ویژگی های مفید ، با زمینه های مورد نیاز شهودی است که به شما امکان پیکربندی روش های تحریک را می دهد که می توانند بکشید ، کلیک کنید ، مکان نما را تغییر دهید و موارد دیگر ، با عواقب مختلف از نکات راهنمای ابزار ساده حباب ، به پیوندها و انیمیشن ها را پیگیری کنید.

 

 

قابلیت های نرم افزار Axure RP 9.0.0.3679:

Drag and drop ویدجت ها بر روی شبکه (نوعی visio)
تولید نمونه های اولیه در فرمتی که رفتاری شبیه صفحات واقعی وب دارد
صرفه جویی در وقت برای انجام کارهای تکراری با استفاده از ویدجت های و قالب های سفارشی
شبیه سازی غنی با نشان دادن و پنهان کردن لایه ها
ایجاد خودکار خصوصیت رابط کاربر
ایجاد چارچوب نمونه سازی و ابزارهای مورد نیاز برای انتخاب طرح

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار