• ۱۳۸ بازدید
  • بهمن ۲, ۱۳۹۸
Adobe Edge Animate CC طراحی صفحات وب به صورت متحرک

Adobe Edge Animate CC دانلود نرم افزار طراحی صفحات وب به صورت متحرک ادوبی ادج انیمیت در آنی یار. از محصولات Adobe جهت ساخت صفحات متحرک وب با قابلیت های جدید و  می باشد.
با استفاده از Adobe Edge Animate ، بیان و کارآیی خلاقیت شما به هیچ وجه برطرف نشده بلکه از طریق فن آوری های جدید و ویژگی های عالی کاربر گرا مورد استفاده قرار می گیرد. در میان آنها ، نکات برجسته توسط مسیرهای حرکت و الگوهای در کنار گزینه (Adobe Content Delivery Network (CDN برای میزبانی فایلها نشان داده شده است.
این قطعه خاص از نرم افزار همچنین می تواند برای شما آسان باشد تا محتوای HTML واضح را در یک محیط دوستانه و با تمام ابزارهای مناسب در مکان مناسب طراحی کنید. Adobe Edge Animate همچنین به شما امکان می دهد پروژه های خود را از Adobe Photoshop یا Adobe Illustrator وارد کنید تا بتوانید محتویات اطراف خود ، از آنها ایجاد کنید یا فقط از آنها به عنوان بخشی از برنامه تازه کار خود استفاده کنید.
شما می توانید به سرعت بین ابزارهای طراحی ، یک ظاهر طراحی شده یا فونت ها کار کنید و همچنین طرح های HTML یا قالب هایی را که قبلاً در گذشته تنظیم کرده اید با تزریق آنها به حرکات در کنار هم با تعامل غنی تر برگردانید. Adobe Edge Animate همچنین یک رابط بصری و بسیار خوب ساخته شده برای کمک به شما در دستیابی سریعتر به پتانسیل های خود فراهم می کند.
وقتی وارد Adobe Edge Animate جهان می شوید ، چیز جدیدی همیشه در گوشه بعدی در انتظار است ، چیزی که باعث تعجب شما می شود برای بهبود مهارت های خود در هنگام بدست آوردن نرم افزار از آن استفاده کنید. علاوه بر این ، Adobe Edge Animate CC 6.0.0.400 می تواند محتوا تولید کند تا دقیقاً همانطور که در سیستم عامل های مختلف در نظر گرفته شده مشاهده شود.
در کل ، Adobe Edge Animate ایستگاه طراحی HTML WYSIWYG معمولی شما نیست. این ممکن است مدتی طول بکشد تا به طور کامل تسلط یابد و این ممکن است برای بعضی از کاربران به عنوان یک چالش به نظر برسد زیرا سایرین ممکن است آن را به عنوان اتلاف وقت تلقی کنند. Adobe Edge Animate CC 6.0.0.400 هنوز یک گرایش گرایش پیدا نکرده است ، اما می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید ، تبدیل شود ، اگر آنچه شما به دنبال آن هستید ، محیطی است که قادر به ارائه محتوای وب معاصر با کیفیت بالا است.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار