• ۱۶۳ بازدید
  • بهمن ۳, ۱۳۹۸
Ammyy Admin کنترل ویندوز از راه دور

Ammyy Admin دانلود نرم افزار کنترل ویندوز از راه دور آممی ادمین در آنی یار. Ammyy Admin ابزاری بسیار قابل اعتماد و بسیار دوستانه برای دسترسی به رایانه از راه دور است.
شما می توانید بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی آنها ، از راه دور ، مدیریت از راه دور یا آموزش از راه دور برای مشتریان ، کارمندان و دوستان خود ارائه دهید. Ammyy Admin رایانه های از راه دور را در عرض چند ثانیه و بدون نصب و تنظیمات متصل می کند. می توانید برنامه هایی را که روی رایانه های از راه دور اجرا می شوند ، مشاهده و کنترل کنید (یا با استفاده از صفحه کلید و ماوس خود).
رابط کاربری کاملاً جمع و جور است و گزینه های موجود به شما امکان می دهد به یک کامپیوتر از راه دور متصل شوید یا به سایر کاربران اجازه دهید تا به شما متصل شوند ، چیزی بیش از چند کلیک. در سمت چپ پنجره جایی است که شما می توانید شناسه شخصی و آدرس IP محلی خود را پیدا کنید. می توانید اشتراک رایانه خود را با گزینه های مختلف در همان منطقه شروع یا متوقف کنید. اگر می خواهید به رایانه یک دوست متصل شوید ، باید شناسه یا IP خود را تایپ یا چسبانید ، در نیمه سمت راست پنجره ، روی یک دکمه کلیک کنید و منتظر بمانید تا کاربر از راه دور بتواند ارتباط شما را برقرار کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار