• ۱۴۵ بازدید
  • بهمن ۳, ۱۳۹۸
DameWare Mini Remote Control کنترل رایانه از راه دور

DameWare Mini Remote Control دانلود نرم افزار کنترل رایانه از راه دور دیم ویر مینی ریموت در آنی یار. نرم افزار کنترل از راه دور قوی برای سیستم عامل ویندوز میباشد .
با استفاده از DameWare Mini Remote Control ، مجموعه ای از ویژگی ها برای کمک به شما در دستیابی به نتایج مورد نظر با سهولت از طریق نماینده مشتری قدرتمند و در عین حال بی تحرک مشتری که در هنگام فراخوان با شما دوستانه است ، به شما کمک می کنند. این ممکن است سپس عبارت “مینی” را که در عنوان آن موجود است توضیح دهد.
سبک وزن و اعتماد به نفس جداگانه ، DameWare Mini Remote Control ابزارهای مختلفی را ارائه می دهد تا بتواند بدون سرنشینان سفرهای مورد نیاز به ایستگاههای کاری از راه دور کار مدیر را بی زحمت انجام دهد. به این ترتیب ، این برنامه به سرعت با استفاده از اتصال WAN شما را به رایانه محلی محلی و همچنین سایر سیستمهای جهان متصل می کند.
DameWare Mini Remote Control همچنین شامل مواردی از ویژگیهای جامع امنیتی و رمزگذاری است ، از جمله روشهای احراز هویت متعددی که بخصوص برای استفاده از امنیت داخلی ساخته شده است. علاوه بر این گزینه رمزگذاری تمام ارتباطات بین دستگاه های از راه دور و محلی را نیز ارائه می دهد.
با وجود تنظیمات و ویژگی های زیادی ، DameWare Mini Remote Control امکان تنظیم سفارشی آن را فقط به شکلی که می بینید مناسب برای محیط شبکه بسیار شخصی شما است ، صرف نظر از اندازه آن. بنابراین ، این قطعه خاص از نرم افزار بدون توجه به تراکم سرورها و کلاینت ها ، بسیار مناسب برای سرپرست شبکه است.

 

 

قابلیت های نرم افزار DameWare Mini Remote Control 12.1.0.96:

پشتیبانی از IPv6
استفاده از حالت U3 برای قابلیت حمل
پشتیبانی از سیستم عامل های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی
داشتن بسته ساخت MSI برای تنظیم، نصب و راه اندازی سرویس ایجنت کلاینت MRC
پشتیانی از سوئیچینگ سریع کاربر، به خوبی برنامه Microsoft’s Remote Desktop

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار