• ۱۳۵ بازدید
  • بهمن ۳, ۱۳۹۸
Remote Computer Manager مدیریت شبکه از راه دور

Remote Computer Manager دانلود نرم افزار مدیریت شبکه از راه دور ریموت کامپیوتر منیجر در آنی یار. هدف اصلی کمک به مدیران برای مدیریت چندین رایانه ، مشاهده پیکربندی های IP و کنترل بسیاری از تنظیمات از راه دور به عنوان مورد نظر آنها است.
برنامه ورزشی یک رابط بصری است و در پانل سمت چپ تمام اتصالات ساخته شده را نمایش می دهد. در مرحله اول ، شما باید یک گروه جدید ایجاد کنید که از آنجا به راحتی بتوانید تمام هاست های از راه دور را کنترل کنید.
سپس با مشخص کردن جزئیاتی مانند نام ، میزبان مورد نظر خود را وارد کنید ، دامنه IP را تنظیم کنید و شروع به اسکن شبکه کنید. این ابزار تمام رایانه های موجود را از شبکه محلی شما نشان می دهد اطلاعاتی مانند کارگروه یا دامنه ، آدرس MAC و IP را شناسایی می کند.
با استفاده از مدیر کامپیوتر از راه دور می توانید عملیات مختلفی از قبیل خاموش کردن از راه دور ، Wake-on-LAN ، ایستگاه قفل از راه دور و باز کردن قفل دستگاه های ورودی را انجام دهید.
بعد از اینکه برنامه کل شبکه محلی شما را اسکن کرد و میزبان های موجود را شناسایی کرد ، این امکان را برای شما فراهم می کند که وضعیت هر یک را بررسی کنید. یک پیام کوچک در پایین پنجره اصلی نمایش داده می شود. همچنین می توانید با تغییر تنظیمات کنترل سخت افزار تغییرات دیگری را برای میزبان انتخابی ایجاد کرده یا روش پینگ را تنظیم کنید.
با توجه به هدفی که Remote Computer Manager برای آن طراحی شده است ، می توانید به گزینه های مفیدی دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد تا کامپیوترهای از راه دور را به دلخواه خود مدیریت و کنترل کنید. می توانید تنظیمات مربوط به همه گروه های موجود را برای رایانه های شخصی جداگانه اعمال کنید.
به سادگی گروه را در سمت چپ رابط انتخاب کنید و سپس از برگه “تنظیمات” استفاده کنید ، که هنگام انتخاب یک رایانه یا یک گروه ، به طور خودکار ظاهر می شود. می توانید نام مورد نظر را در لیست رایانه های از راه دور تغییر دهید ، تنظیمات تأیید هویت سیستم را تنظیم کرده و آدرس MAC را برای هر رایانه دریافت کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار