• ۱۵۶ بازدید
  • بهمن ۳, ۱۳۹۸
TeamViewer Corporate – Portable مدیریت رایانه از راه دور

TeamViewer Corporate دانلود نرم افزار مدیریت رایانه از راه دور تیم ویور در آنی یار. نرم افزاری برای کنترل، هدایت، و تعمیر رایانه ها از راه دور از طریق وصل دو رایانه با کمک شبکه اینترنت.
هنگامی که کامپیوتر شما خراب شد ، احتمالاً یکی از اولین کارهایی که انجام می دهید این است که با دوست تیزهوش خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید که رایانه شخصی خود را برطرف کنند. از آنجا که توضیح دادن خطاها از طریق تلفن یا از طریق چت بسیار دشوار است ، بهتر است با استفاده از TeamViewer آنها را از طریق دست اول به رایانه خود دسترسی داشته باشید.
از آنجایی که این یک برنامه قابل حمل است ، نه شما و هم دوستانتان نیازی به نصب نرم افزاری بر روی رایانه های خود ندارید ، اما هنوز یک اتصال بین دو رایانه شخصی ایجاد شده است تا دوست نه تنها بتواند به آن دسترسی داشته باشد بلکه میزکار و برنامه های شما را نیز کنترل کند.
TeamViewer اساساً به شناسه رایانه ها و کلمه های عبور که باید وارد شود متکی است تا کاربر بتواند به یک ایستگاه کاری از راه دور دسترسی پیدا کند. پس از برقراری اتصال ، طیف گسترده ای از اقدامات می تواند انجام شود ، از جمله تغییر طرفین با رایانه متصل ، قفل یا راه اندازی مجدد آن.
علاوه بر این ، وضوح صفحه نمایش به راحتی قابل تنظیم است و می توان تصویر زمینه را غیرفعال کرد ، که اگر اتصال اینترنت خیلی قدرتمند نباشد و به کاربر دسترسی پیدا کند ، مدت زمان طولانی طول می کشد.
عملکرد مفید دیگر TeamViewer Corporate 13.0.6447 / 15.1.3937 این است که به جای محدود کردن این کار برای یک کاربر از راه دور ، از چندین کاربر همزمان متصل به رایانه پشتیبانی می کند. به عبارت دیگر ، می توانید از چند تن از دوستان خود بخواهید که با یکدیگر همکاری کنند و مشکلات دیگری که ممکن است با کامپیوتر شما روبرو شود را تعمیر کنند.
همچنین برای آنها امکان انتقال فایلها ، چاپ از راه دور فایلها ، ضبط تصاویر و یا ثبت فعالیت دسک تاپ به منظور دستیابی به تمام داده های مورد نیاز جهت شناسایی و رفع مشکل وجود دارد.
در کل ، TeamViewer نه تنها یک برنامه بصری است که می تواند در هنگام اتصال از راه دور از کاربرد بسیار خوبی برخوردار باشد ، بلکه می تواند مجموعه ای از توابع اضافی را نیز انجام دهد که در غیر این صورت به مهارت های تخصصی و نرم افزار اضافی نصب شده در رایانه شخصی نیاز دارد.

این نرم‌افزار نمی‌تواند خطرناک باشد و hack به حساب آید ؟ : در این نرم افزار ، تمامی رفتار هایی که فرد وارد شونده انجام می دهد توسط صاحب سیستم قابل   مشاهده و کنترل است. هر کلیک و هر حرکت Mouse فرد وارد شونده ، از طرف صاحب کامپیوتر قابل مشاهده است و هر زمان که بخواهد ، می تواند کنترل را به دست گیرد و فرد وارد شونده را ، تنها با بستن نرم افزار TeamViewer از سیستم خود اخراج کند. در حالی که حمله های Hacker هیچ هشدار یا پیامی به قربانی نمی دهد و در سکوت کامل به کامپیوتر کاربر نفوذ می کند و نیاز به هیچگونه اجازه ای ندارد و عملاً کاربر ، نمی تواند چیزی را متوجه شود. بنابراین ، تحت هیچ شرایطی ، عملکرد این نرم افزار از نوع حمله های Hacker نیست و هیچگونه خطری برای هیچ نوع کاربری ندارد و آنتی ویروس ها نیز با آن مشکلی ندارند. تنها مسئله ای که باید به آن توجه داشته باشید آن است که به شخص وارد شونده ، اجازه‌ی ایجاد تغییر در تنظیمات نرم افزار TeamViewer خود را ندهید.

 

 

توضیحات :
در حال حاضر این نرم افزار IP های ایران را مسدود کرده و امکان استفاده کاربران ایرانی از این نرم افزار نیست.
از نرم افزار مشابه که در لیست دانلود سایت قرار داده شده استفاده کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار