• ۱۵۰ بازدید
  • بهمن ۳, ۱۳۹۸
TrustViewer کنترل سیستم از راه دور

TrustViewer دانلود نرم افزار کنترل سیستم از راه دور تراست ویور در آنی یار. نرم افزار که امکان می دهد دسترسی از راه دور و انجام کارهای مختلف تعمیر و نگهداری و یا پشتیبانی فنی را ارائه دهید.
به دنبال راه اندازی سریع و بی نظیر ، از یک رابط ناهموار و غیرمستقیم استقبال می کنید که به راحتی قابل حرکت و درک است. با وجود ظاهر ، سادگی کلی پنجره اصلی می تواند بسیار ارزشمند باشد وقتی می خواهید به یک کاربر با حداقل مهارت های فنی کمک کنید.
ایده اصلی برنامه این است که ارتباط مستقیمی از نقطه به نقطه برقرار کنید ، بنابراین یک ابزار مناسب برای یک متخصص IT یا دیگر دستیار پشتیبانی فنی است. علاوه بر این ، باید بدانید که این ابزار به تنظیمات از پیش تعیین شده یا پیکربندی نیاز ندارد ، بلکه فقط به یک اتصال اینترنتی است. از طرف دیگر ، در صورت عدم دسترسی به شبکه کارگر ، این برنامه در یک شبکه محلی قابل استفاده است.
یکی از ویژگی های قابل توجه برنامه این است که به شما امکان تبادل فایل ها با سایر کاربران را می دهد ، گزینه ای که می تواند برای یک تیم پشتیبانی فنی که به عنوان مثال در حال کار در شیفت است مفید باشد. وضعیت دیگر که تبادل داده ها می تواند مفید باشد ، زمانی است که یک مشتری خطاهایی را تجربه کرده است که نمی توانند تکرار شوند و در یک پرونده ثبت می شوند.
در مورد امنیت برنامه ، باید بدانید که نیازی به وارد کردن اطلاعات شخصی نیست. این برنامه یک کد مجوز صادر می کند که به مدت ۵ دقیقه معتبر است و پس از پایان جلسه آن منقضی می شود. با استفاده از جادوگر داخلی ، می توانید مشتری اصلی قابل حمل TrustViewer 2.1.0 Build 3450 را با افزودن مارک شخصی خود ، مانند آرم یا اطلاعات تماس ، ایجاد کنید. سپس می توان آن را با برنامه های شخصی شما ادغام کرد (استفاده تجاری مجاز است).

 

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار