• ۱۷۰ بازدید
  • بهمن ۳, ۱۳۹۸
UltraViewer – Portable کنترل رایانه از راه دور

UltraViewer دانلود نرم افزار کنترل رایانه از راه دور اولترا ویور در آنی یار. کی دیگر از نرم افزار کاربردی جهت کنترل سیستم از راه دور میباشد که به شما امکان کنترل کامپیوتر دیگر را از راه دور می دهد.
اگر به عنوان یک تکنسین برای یک شرکت نرم افزاری یا خدمات کار می کنید ، احتمالاً این امکان وجود دارد که به مشتریانی رسیدید که در برخورد با مسائل فنی کم و بیش پیشرفته ، به کمک جسمی شما نیاز داشتند.
در حالی که در گذشته به معنای مسافرت به مکانهای مشتریان برای رفع مشکلات فنی بود ، امروزه برنامه هایی مانند UltraViewer به شما امکان می دهد از راه دور به رایانه های مشتری دسترسی پیدا کنید و این وظایف را کمتر وقت گیر کنید.
نصب سریع ، بی نظیر است و می توانید بلافاصله از راه دور به یک کامپیوتر وصل شوید ، به خصوص که این برنامه به تنظیمات اضافی نیاز ندارد. پس از راه اندازی ، شما با یک پنجره دو صفحه ای بصری که به شما نشان می دهد شناسه و رمزعبور و همچنین اعتبار شریک زندگی خود را نشان می دهد ، مورد استقبال شما قرار می گیرد.
لازم به ذکر است که این برنامه شامل یک پنجره چت فوری است که به شما امکان می دهد در زمان واقعی با کاربرانی که در حال پشتیبانی از آنها هستید ارتباط برقرار کنید. با توجه به اینکه پنجره می تواند در کار شما تداخل داشته باشد ، باید این نکته را در نظر داشته باشید که می توانید از طریق کلید فوری مورد نظر خود آن را روشن یا خاموش کنید.
با وارد کردن شناسه Partner و رمز عبور در قسمتهای اختصاصی آنها و سپس زدن دکمه Connect to partner می توانید ارتباط برقرار کنید. در صورتی که بخواهید به کاربران دیگر اجازه دهید صفحه شما را در زمان واقعی مشاهده کنند ، می توانید اعتبار خود را در اختیار آنها قرار دهید.
باید بدانید که این برنامه به شما امکان می دهد اتصالات ایمن برقرار کنید ، ویژگی ای که می تواند هنگام ارائه پشتیبانی از مشتری های تجاری که ممکن است داده های حساس را در رایانه ای که برای کمک به آنها ذخیره شده ذخیره شود ، مفید واقع شود. با دسترسی به پنجره گزینه ها و پر کردن اطلاعات مورد نیاز می توانید جزئیات اتصال را تغییر دهید.
از آنجا که UltraViewer ابزاری آسان برای نصب است که نیازی به دانش پیشرفته برای اجرای صحیح حتی توسط کاربران با مهارت محدود رایانه ای ندارد ، می تواند برای متخصصانی که باید بطور منظم مساعدت فنی را ارائه دهند ، مفید باشد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار