• ۱۴۹ بازدید
  • بهمن ۳, ۱۳۹۸
UltraVNC کنترل سیستم از راه دور

UltraVNC دانلود نرم افزار کنترل سیستم از راه دور اولترا وی ان سی در آنی یار. از قدرتمندترین راه حل های نرم افزاری موجود در بازار است و تقریباً هر آنچه را برای مدیریت از راه دور می خواستید ارائه می دهد.
کنترل از راه دور رایانه در حال حاضر یک فعالیت رایج است و در برخی موارد از نظر عملی نیز اجباری است زیرا این تنها راه مقابله با یک دستگاه باگ از طریق اینترنت است.
مراحل نصب لحظه ای است که از شما خواسته می شود دقیقاً قصد دارید از UltraVNC ، به عنوان یک سرور ، به عنوان مشتری یا هر دو استفاده کنید. البته بسیاری از مراحل پیکربندی دیگری نیز وجود دارد که می توانید آنها را شخصی سازی کنید ، اما اگر کاربر باتجربه ای نیستید بهتر است همه گزینه ها را به گونه ای که هستند بگذارید.
استفاده از UltraVNC به عنوان سرور به دو رمز عبور مختلف نیاز دارد ، یکی برای کنترل کامل رایانه و دیگری فقط برای حالت مشاهده. با این حال به عنوان یک مشتری ، برای برقراری ارتباط به IP و رمزعبور سرور نیاز دارید.
UltraVNC بسیار شگفت آور عمل می کند ، زیرا کل روند بسیار روان پیش می رود. احتمالاً برجسته ترین نکته این است که UltraVNC با منابع سخت افزاری در هر دو رایانه بسیار دوستانه باقی مانده و شما را قادر می سازد حتی وضوح مورد نظر را برای استفاده از دستگاه از راه دور انتخاب کنید.
در کل ، به نظر می رسد UltraVNC یکی از بهترین ابزارها در نوع خود است و در صورتی که به دنبال یک راه حل نرم افزاری کنترل از راه دور هستید ، این مسئله به خوبی می تواند انتخاب شماره یک باشد.

 

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار