• ۱۸۴ بازدید
  • بهمن ۳, ۱۳۹۸
Xshell 5 Commercial شبیه‌ ساز ترمینال و اتصال به سرور از راه دور

Xshell 5 Commercial دانلود نرم افزار شبیه‌ ساز ترمینال و اتصال به سرور از راه دور ایکس شل ۵ در آنی یار. تقلید جامع و چند زبانه جامع از پروتکل های مختلف مانند SSH ، TELNET ، SFTP ، SERIAL و RLOGIN را در اختیار کاربران قرار می دهد.
هدف اصلی آن جایگزینی مشتریان نا امن TELNET ، ارائه گزینه های گسترده سفارشی سازی ترمینال است.
این نسخه رایگان Xshell است و فقط در محیط های خانگی یا آموزشی قابل استفاده است. کاربران نباید به دلیل این جنبه ، برنامه را کم ارزش ارزیابی کنند ، زیرا این مجموعه ویژگی کامل را با تمام مزایای نسخه تجاری همراه می کند. یک شبیه ساز ترمینال ایمن و قدرتمند برای دسترسی به میزبان های یونیکس / لینوکس به طور مستقیم از طریق رایانه ویندوز قابل استفاده است.
Xshell Free بصری است و شامل ابزارهای پیشرفته ای است که برای پاسخگویی به نیاز متخصصان و مبتدیان طراحی شده است. دستورات محلی ، پشتیبانی منظم از بیان ، تونل زنی ، ارسال پورت پویا و مدیریت پرونده فقط چند مورد برجسته است.
امنیت یکی از ویژگیهای مهمی است که یک شبیه ساز ترمینال باید در نظر بگیرد. Xshell Free مجهز به پشتیبانی از پروتکل های SSH1 / SSH2 ، روش های تأیید هویت کاربر با کلید عمومی عمومی و همچنین محافظت از رمز عبور و رمزگذاری ترافیک است که همگی برای جلوگیری از رهگیری داده های شخصی توسط اشخاص ثالث غیر مجاز طراحی شده اند.
این دستگاه می تواند پایانه های مختلفی از جمله VT100 ، VT220 ، VT320 ، ANSI ، XTERM ، SCOANSI یا LINUX را تقلید کند و به کاربران امکان می دهد تنظیمات اولیه را به طور کامل تنظیم کنند. به لطف رابط کاربری چند زبانه ، می توانید چندین جلسه را همزمان انجام دهید ، در حالی که نوار آهنگسازی برای ارسال رشته ای از متن به دو یا چند سرور ساخته شده است.
اسکریپت ها می توانند برای اتوماسیون کارهای تکراری ایجاد و فعال شوند و بدین ترتیب کارایی کاربر بیشتر شود. علاوه بر این ، پرونده ها را می توان ارسال و دریافت کرد ، در حالی که انتقال قابل نظارت است. X11 و ارسال پورت پویا به همراه نقشه برداری کلید و ردیابی پروتکل به کاربران امکان می دهد کارهای راحت از راه دور را انجام دهند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار