• ۱۳۷ بازدید
  • بهمن ۴, ۱۳۹۸
Microsoft Expression Studio Web طراحی وب

Microsoft Expression Studio Web Pro دانلود نرم افزار طراحی وب مایکروسافت اکسپرشن استودیو وب در آنی یار. نرم افزاری قدرتمند و حرفه ای جهت ساخت و طراحی صفحات وب میباشد.
امروزه بیشتر فعالیت ها بصورت آنلاین انجام می شود ، و ایجاد یک فضای وب شخصی شما دیگر کاری پیچیده نیست. در همین راستا ، Microsoft Expression Studio Ultimate با مجموعه ای از ابزارهایی ارائه می شود که با استفاده از آن می توانید وب سایت های مبتنی بر استاندارد و انواع مختلف محتوا ، طراحی نمونه های اولیه برای ایده های خود و پردازش محتوا در جهت استفاده مناسب از آن استفاده کنید.

نکته اول این است که Microsoft Expression Studio Ultimate در واقع یک برنامه مستقل نیست بلکه مجموعه ابزارهایی است که برای مدیریت و ایجاد محتوای وب و وب سایت ها اختصاص داده شده است. به این ترتیب ، تا پایان مراحل تنظیمات از ویژگی های Expression Blend ، Expression Web + SuperPreview ، Expression Encoder Pro و Expression Design بهره مند می شوید.

این ابزارها به صورت جداگانه قابل استفاده هستند ، در حالی که بیشتر پرونده های پروژه در کل پروژه کاری پشتیبانی می شوند. متأسفانه ، هیچ منوی اصلی برای دسترسی سریع به آنها وجود ندارد.
ایجاد نمونه های اولیه ، صفحات طراحی ، رمزگذاری فیلم ها و ترسیم آثار هنری

برای اینکه ایده ای از آنچه می خواهید به کاربر نهایی تحویل دهید ، بدست آورید ، به یک نمونه اولیه نیاز دارید. این در بیان بیان انجام می شود. چندین پروژه می توانند همزمان انجام شوند. می توانید با انواع مختلفی از عناصر کار کنید ، ویژگی ها را تنظیم کنید ، ظاهر دسته و موارد دیگر را تنظیم کنید. پروژه ها می توانند به عنوان برنامه های کاربردی Silverlightlight و وب سایت ها یا برنامه های WPF ایجاد شوند.

همانطور که از نام این سایت پیداست ، Expression Web مؤلفه ای برای ایجاد و مدیریت واقعی صفحه وب است. دانش کمی برای هیچ برنامه نویسی لازم نیست ، به خصوص به دلیل گزینه های کار با قطعه ها. تاکید بر ایجاد بصری است ، اما موارد را می توان از نظر ظاهر ، ویژگی ها ، پارامترها و حتی اسکریپت ها کاملاً مدیریت کرد.

در صورتی که بخواهید محتوای وب چندرسانه ای را در وب سایت خود قرار دهید ، پس Expression Encoder Pro به شما کمک می کند تا فایل تصویری را که می خواهید استفاده کنید بارگیری ، ویرایش و پردازش کنید تا کاملاً برای پخش آنلاین رمزگذاری شود. این برنامه شامل یک ویرایشگر جدول زمانی است و قابلیت ویرایش و قابلیت های جامع فیلم را فراهم می کند.

آخرین و مهمترین چیز ، طراحی بیان جایی است که تخیل شما می تواند وحشیانه عمل کند. این مجموعه با انواع ابزارهای ایجاد و ویرایش برای اشیاء از انواع مختلف ارائه می شود. ویرایش دقیق امکان تنظیم دقیق تصاویر را فراهم می کند. در پایان ، می توانید وب سایت خود را با کارهای هنری مرتب ، نقشه ها ، بافت ها و سایر عناصر بصری ادویه کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار