• ۱۵۸ بازدید
  • بهمن ۴, ۱۳۹۸
Microsoft SharePoint Server 2019 فراهم کردن فضای کار گروهی

Microsoft SharePoint Server 2019 دانلود نرم افزار طراحی وب فراهم کردن فضای کار گروهی مایکروسافت شیر پوینت در آنی یار. برنامه قدرتمند که میتوانید اسناد و منابع دیگر را در یک سازمان به اشتراک بگذارید.
شرکت های بزرگ می توانند با استفاده از یک رابط واحد برای به اشتراک گذاشتن اسناد ، ارائه ها ، اطلاعات کاربر و اطلاعات از این ابزار برای بهبود بهره وری استفاده کنند.
برای کاربر نهایی ، سرور SharePoint یک رابط کاربری آسان را برای دسترسی به هر مرورگر اینترنتی فراهم می کند. این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به ارسال ده ها ایمیل یا ارسال مجدد سند هنگام ایجاد تغییرات ، یک سند خاص برای کل سازمان منتشر کنید.
ویژگی های مربوط به انجمن ، هر کاربر را قادر می سازد با خواندن صفحات پروفایل در مورد همکاران خود اطلاعاتی کسب کرده و علایق ، پیوندها یا پروژه های مورد علاقه خود را در صفحه خود به اشتراک بگذارد. یک ویژگی بسیار مفید جستجوی متنی است که به شما امکان می دهد اسناد ، پیوندها و افرادی را پیدا کنید که ممکن است برای تلاش های شما مفید باشند.
سرور از نزدیک با مجموعه Office یکپارچه شده و به کاربران امکان می دهد اسناد را مستقیماً از سرور باز کرده و کار خود را در SharePoint ذخیره کنند. دو یا چند کاربر می توانند از یک سند مشابه استفاده کنند و حتی در همان زمان تغییراتی ایجاد کنند. همکاران می توانند ضمن برقراری ارتباط با یکدیگر ، تغییرات را مشاهده کنند که به آنها در صرفه جویی در وقت کمک می کند.
توسعه دهندگان که می خواهند از این پلتفرم استفاده کنند می توانند از الگوی پروژه های موجود و فناوری های وب برای ایجاد وب سایت ها و برنامه های قابل انعطاف استفاده کنند. API های موجود در بسته SharePoint به شما امکان می دهد پیاده سازی ها را برای یک ساختار سازمانی مورد نیاز خاص تنظیم کنید.
هنگامی که چندین کاربر به یک بستر اشتراک گذاری پیچیده دسترسی دارند ، سرپرست شبکه برای حفظ کنترل محتوای خود ، باید سیاست امنیتی را اجرا کند. سیستم مدیریت متمرکز که توسط SharePoint مورد استفاده قرار می گیرد ، به شما امکان می دهد مشخص کنید که توسط کاربر خاصی به چه منابعی قابل دسترسی است.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار