• ۱۷۰ بازدید
  • بهمن ۴, ۱۳۹۸
Sothink DHTML Menu نرم افزار ساخت منو برای وب سایت

Sothink DHTML Menu دانلود نرم افزار ساخت منو برای وب سایت ساتینک دی اچ تی ام ال منو در آنی یار. شما را قادر می سازد منوهای قانع کننده را برای وب سایت خود ایجاد کنید و بازدید کنندگان خود را قادر می سازد به سرعت به تمام بخش ها دسترسی پیدا کنند مزیت اصلی آن این است که شما را قادر می سازد تا صرفاً با کد منبع ، صرفاً با عناصر گرافیکی کار کنید.
به لطف رابط بصری آن و چیدمان به خوبی سازمان یافته ، عادت کردن با برنامه نباید مدت زیادی طول بکشد. رابط کاربری گرافیکی دسترسی آسان به تمام ابزارهای ویرایش را فراهم می کند و ساختار منو را در نمای درخت برای ناوبری آسان تر ارائه می دهد.
این برنامه مجموعه متنوعی از قالب ها را انتخاب می کند که شامل طرح های متنوعی است ، سازگار با هر نوع وب سایت ، چه یک صفحه شخصی باشد و چه برای اهداف تجاری. این قالب ها می توانند نقطه شروع در ایجاد طرح های خود و اضافه کردن آنها به مجموعه از پیش تعریف شده باشند.
منوها می توانند شامل چندین مورد فرعی باشند که شامل کلیه بخشهای وب سایت هستند که به صورت لیست های کشویی نمایش داده می شوند. به راحتی می توانید موارد را به منو اضافه یا
حذف کنید ، موقعیت آنها را جابجا کنید یا جداکننده ها را برای برجسته کردن دسته ها وارد کنید.
امکانات سفارشی سازی بی پایان است: می توانید با فونت ها و رنگ های مختلف آزمایش کنید ، تصاویر را به دکمه ها اضافه کنید ، ارتفاع آنها را تغییر داده و متن حاوی آن را تغییر دهید. می توانید رنگ پس زمینه را سفارشی کنید ، شفافیت را تنظیم کنید ، مرزها را اضافه کنید ، فاصله و بالشتک را تنظیم کنید.
برای اینکه وب سایت شما جذاب تر و جالب تر به نظر برسد ، می توانید جلوه های خاصی را در منوهای بازشده اعمال کنید. علاوه بر این ، می توانید منوهای ایستا ، شناور ، زمینه یا متقاطع ایجاد کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار