• ۱۵۷ بازدید
  • بهمن ۵, ۱۳۹۸
Chaos Intellect مدیریت کامل ایمیل ها

Chaos Intellect دانلود نرم افزار مدیریت کامل ایمیل ها چاوس اینتلکت در آنی یار. Chaos Intellect نرم افزاری است که هدف آن کمک به افراد در مدیریت بهتر زندگی آنها است، با این کار شما را قادر می سازید قرارها ، کارها ، مخاطبین و یادداشت ها را در همان مکان ذخیره کنید.
مراحل نصب بیش از چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد و هیچ نوع تعجب ناخوشایند را به همراه نمی آورد. پس از اتمام نهایی ، با یک رابط کاربری خوب و تمیز روبرو می شوید ، زیرا از یک صفحه نمایش ناوبری ، یک نوار ابزار دسترسی سریع ، چند دکمه و چندین صفحه برای تشکیل کلیه اطلاعات مختلف ذخیره شده تشکیل شده است.
این می تواند توسط هر کس بدون استفاده از هر نوع مشکل ، از جمله مبتدیان و افراد با تجربه بسیار زیاد مورد استفاده قرار گیرد. در حقیقت ، حتی برخی از محتویات راهنما نیز ارائه شده است ، بنابراین اطمینان حاصل می شود که کاربران تازه کار می توانند از آن استفاده کنند.
از این ابزار نرم افزاری می توان به عنوان یک سرویس گیرنده ایمیل استفاده کرد که به شما امکان می دهد نامه های پرچم دار (در انتظار ، بررسی ، تماس با ما ، کامل و غیره) را صادر کنید و با استفاده از پسوندهای XLS ، CSV یا EML برخی از آنها را به هارد دیسک صادر کنید. همچنین می توان قوانین را تنظیم کرد تا بتوانید پیام های ایمیل ناخواسته را کنترل کنید.
می توانید چندین ساعت آنالوگ را با ساعات مختلف از سراسر جهان و همچنین یک تقویم ماه جاری مشاهده و تنظیم کنید. مخاطبین را می توان با طیف گسترده ای از اطلاعات ، از آدرس خانه ، گرفته تا شماره تلفن ، حساب توییتر و عنوان کار اضافه کرد.
علاوه بر این ، پروژه ها ، وظایف ، قرار ملاقات ها و یادداشت ها را می توان تنظیم کرد ، در حالی که گزارشات مربوط به همه آنها فقط با چند کلیک قابل تهیه است. نسخه های تکراری قابل شناسایی و حذف هستند ، می توانید از یک تابع جستجو استفاده کنید و از کلیه داده های ذخیره شده نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی می شود.

 

 

دانلود نرم افزار Chaos Intellect 10.1.0.7:

مدیریت کامل بر ایمیل ها
جلوگیری از به هم ریختگی و سردرگرمی در کار با ایمیل ها
دارای تقویم به منظور زمانبندی کارها
امکان به اشتراک گذاری Mailboxes با دیگر کاربران شبکه
ارسال خودکار ایمیل به افراد
ابزاری برای جلوگیری از دریافت هرگونه ایمیل اسپم
اعمال فیلترهای خاص بر روی ایمیل ها

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار