• ۱۴۶ بازدید
  • بهمن ۵, ۱۳۹۸
Encryptomatic MailDex مدیریت و کنترل امور ایمیل

Encryptomatic MailDex دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل امور ایمیل انکریپتوماتیک میل دکس در آنی یار. ابزاری نرم افزاری ویندوز برای نمایه سازی ، کشف و تبدیل ایمیل است.
MailDex در قالب های مختلف ایمیل مختلفی از جمله پرونده های Outlook .pst ، .ost و .msg و پرونده های .eml ، .mbox ، winmail.dat و .mht کار می کند. با استفاده از MailDex ، می توانید آن سوزن را در انبار یونجه پیدا کنید. آن ایمیل مهم در بین میلیون ها پنهان است

صادرات ایمیل از پرونده های Microsoft Outlook PST به اسناد PDF. همچنین فایلهای msg ، eml ، ost و mht را به PDF صادر می کند. طیف وسیعی از گزینه های صادرات پی دی اف به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که چگونه پیوست های پرونده ایمیل را مدیریت کنید: آنها را به دیسک استخراج کنید ، آنها را به تصویر pdf تبدیل کنید یا آنها را به عنوان پرونده های جداگانه جاسازی کنید. پشتیبانی برای ISO 19005-1 ، استاندارد مهم بایگانی سازی ایمیل نیز به عنوان PDF / A شناخته شده است.

فهرست و جستجو در پرونده های pst. ایجاد شده توسط هر نسخه از Microsoft Outlook ، از جمله یونیکد های جدیدتر و قدیمی تر با فرمت های ANSI با فرمت pp. سرپرستان سیستم قادر به تنظیم رابط کاربری هستند و ویژگی هایی را که کاربرانشان به آن نیاز ندارند ، سفارشی می کنند. یک پرونده .msi از استقرار ساکت و ثبت نام ساکت پشتیبانی می کند.
برنامه MailDex به گونه ای طراحی شده که از صدها فرمت ایمیل غیر استاندار نیز پشتیبانی کرده و قابلیت رندرینگ ایمیل هایی که توسط دیگر برنامه پشتیبانی نمی شوند را دارد. این قابلیت ها موجب سهولت در تبدیل فرمت ایمیل های دارای عکس های با کیفیت بالا به فرمت هایی مانند PDF می گردد. بنابراین با استفاده از این برنامه می توان ارسال و پاسخ دادن به ایمیل ها از طریق MailDex به وسیله استفاده از برنامه پیشفرض ایمیل ویندوز مانند Thunderbird ، Outlook یا هر گونه برنامه دیگری که از Simple Mapi پشتیبانی می کند را انجام داد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار