• ۱۷۸ بازدید
  • بهمن ۵, ۱۳۹۸
Howard اطلاع رسانی ایمیل های دریافتی

Howard دانلود نرم افزار  اطلاع رسانی ایمیل های دریافتی هوارد در آنی یار. ابزاری  که به سرورهای مختلف پست الکترونیکی متصل شود تا شما را در مورد پیام های تازه دریافت شده مطلع کند.
با کمک این برنامه ، می توانید به محض رسیدن به صندوق ورودی خود ، هشدارهایی درباره پیام جدید دریافت کنید.
Howard ساکت در سینی سیستم کار می کند و شما را اذیت نمی کند مگر اینکه پیام جدید در هر یک از صندوق های پستی دریافت شود. در این حالت ، یک پنجره بازشو کوچک نشان می دهد که حاوی نام فرستنده و موضوع پیام است ، همراه با صدای خاص. کلیک بر روی نوار ابزار به طور خودکار شما را به صندوق ورودی خود (در مرورگر وب پیش فرض یا ویندوز نامه) ارسال می کند.
نیازی به گفتن نیست که برای دریافت هشدار درباره نامه های اخیر ، ابتدا باید به حساب های ایمیل خود متصل شوید. می توانید جزئیات اتصال را وارد کنید و رفتار برنامه را از پنجره “گزینه ها” تنظیم کنید.
بازه زمان بررسی توسط کاربر تنظیم می شود (از ۳۰ ثانیه تا ۱۲۰ دقیقه متغیر است) ، اما بررسی های دستی نیز در صورت درخواست می تواند انجام شود. علاوه بر این ، می توانید مدت زمان نمایش را برای پنجره راهنمای ابزار تنظیم کنید ، به طور اختیاری تعداد ایمیل را نمایش دهید ، سبک آیکون سینی را تغییر دهید و برنامه را تنظیم کنید تا از یک فایل صوتی محلی ذخیره شده به عنوان صدای اعلان استفاده کند.
از Howard می توان برای دریافت اعلان درباره پیام های جدید در همه یا فقط برخی از سرویس های پشتیبانی شده استفاده کرد. برای برخی از صندوق های پستی می توانید دایرکتوری ها را بررسی کنید.
به لطف طیف وسیعی از سرویس های پشتیبانی شده از طریق پست الکترونیکی و سهولت استفاده ، Howard می تواند برای هر کسی که می خواهد نامه های الکترونیکی را به محض دریافت دریافت کند ، مفید باشد. قابلیت اطمینان آن باعث می شود که برای دریافت اعلان های فوری فوری ارزش داشته باشید.
لازم نیست که شما هر بار اطلاعات ایمیل خود را وارد کنید بلکه تنها یک بار این کار را انجام خواهید داد و در دفعات بعدی نرم افزار به صورت خودکار به حساب شما متصل می شود.در این نرم افزار شما می توانید فاصله زمانی هر بار چک کردن ایمیل برای بررسی رویداد های جدید بین ۳۰ ثانیه تا ۱۲۰ دقیقه تعیین کنید علاوه بر این می توانید مدت زمان نمایش پنجره اعلان را که ایمیل های دریافتی را به صورت لحظه ای به شما نمایش می دهد و همچنین ظاهر پنجره و صدایی که در هنگام اطلاع رسانی پخش می شود را تغییر دهید. با توجه به قابلیت ها و سرور های ایمیلی که Howard 1.70 دارد و پشتیبانی می کند Howard برای کسانی که می خواهند رویداد های ایمیل هایشان را سریع و بدون دردسر مشاهده نمایند مناسب می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار