• ۱۸۴ بازدید
  • بهمن ۵, ۱۳۹۸
MailWasher – Portable محافظت از ایمیل در برابر Spam

MailWasher دانلود نرم افزار محافظت از ایمیل در برابر Spam میل واشر در آنی یار. نرم افزاری که هدف آن کمک در مدیریت حساب های ایمیل به شیوه ای کارآمد تر و جلوگیری از رسیدن اسپم به رایانه است.
روند نصب طولانی نمی ماند ، در حالی که رابط فقط می توان به عنوان مدرن و حداقل معرفی کرد. این مجموعه از چند زبانه تشکیل شده است که شما را قادر می سازد با سهولت به کلیه تنظیمات موجود دسترسی پیدا کنید ، در حالی که شامل چند دکمه و چندین صفحه نیز می باشد که در آن اطلاعات مختلفی نمایش داده می شود.
علاوه بر آن ، برخی از محتویات راهنما و همچنین یک آموزش تصویری را ضمیمه می کند ، به این معنی که همه انواع کاربران می توانند یاد بگیرند که چگونه MailWasher را اداره کنند ، بدون آنکه با مشکلات زیادی روبرو شوند.
اول و مهمتر از همه ، باید بدانید که این ابزار می تواند به طور خودکار مشتری های پستی مورد استفاده خود را تشخیص دهد و شما را قادر می سازد تا فقط با یک کلیک دکمه ، تمام تنظیمات خود را از آنجا وارد کنید.
پس از بررسی حساب ایمیل خود ، تمام پیام های شما در یک صفحه اختصاصی به همراه طبقه بندی ، اندازه ، وضعیت ، فرستنده ، موضوع ، تاریخ و زمان دریافت و حساب در آنها نمایش داده می شوند.
به منظور استفاده بیشتر از این ابزار ، از شما خواسته می شود تا تمام پیام های دریافت شده را به عنوان هرزنامه یا خوب پرچم گذاری کنید. همچنین می توان آنها را به لیست دوست یا لیست سیاه اضافه کرد ، آنها را مستقیم حذف کرد یا برخی از آنها را تنظیم کرد که همیشه در MailWasherجستجوی خود شوند.
بعد از مشخص کردن همه موارد به عنوان اسپم ، می توانید فقط با یک کلیک دکمه ، همه آنها را حذف کنید ، در ضمن باید این را هم بدانید که به موقع ، این برنامه تنظیمات و نوع ایمیل های مورد نظر خود را به عنوان ناخواسته به یاد می آورد و به شما کمک خواهد کرد. شما آنها را به طور خودکار حذف می کنید.
شما می توانید تمام پیام های حذف شده را در یک برگه Recycle Bin مشاهده کرده و با یک کلیک دکمه ، ایمیل های انتخاب شده را بازیابی کنید. یک عملکرد جستجو به شما امکان می دهد نامه های الکترونیکی خاص را سریعتر پیدا کنید ، اما باید بدانید که فقط می تواند در نوشته های فرستنده و موضوع جستجو کند.
نکته آخر اینکه باید بدانید که این برنامه می تواند چندین حساب را به طور همزمان مدیریت کند ، می تواند از طریق تلفن شما نیز استفاده شود و همگام سازی همه دستگاه های شما با سهولت امکان پذیر است. از پنل تنظیمات می توانید تنظیمات متعدد مربوط به ظاهر برنامه ها ، ابزارهای اسپم ، سطل بازیافت و حساب های استفاده شده را تنظیم کنید.

 

قابلیتهای نرم افزار MailWasher Pro 7.12.15:

حذف نامه های ناخواسته از ایمیل با نظر کاربر .
ساخت Blacklist و Friend List برای سرورهایی که به هیچ هنوان مایل به و یا سرورهایی که مایلید از آنها ایمیل دریافت نمایید .
پیش نمایش نامه ها قبل از ورود به سیستم و بر روی سرور و همچنین حذف آنها در سرور .
ویژگی جالب و منحصر به فرد Bounce که با بازگشت دادن نامه به سرور های فرستنده سبب می شود که Email شما به عنوان یک Email نا معتبر در لیست انها شناخته شود و دیگر چیزی برایتان ارسال نشود .
ویژگی فیلترینگ برای Spam کردن نامه هایی که تاپیک و یا فرستنده و … آنها باب میل شما نباشد .
پشتیبانی ایمیل ها POP ,IMAP, Hotmail, MSN وAOL .
سرعت بالا در دانلود ایمیل ها و آپدیت خودکار لیست شما .
سازگار با با دیتابیس بزرگ شناسایی اسپم FirstAlert! که همیشه آخرین اسپم های شناسایی شده را در خود دارد . نرم افزار از این طریق دیتابیس خود را نیز همیشه به روز نگاهداشته و امنیت سیستم شما را تامین می کند

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل keygen را اجرا کنید و روی دکمه Write License کلیک کنید.
نرم افزار را اجرا کنید
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار