• ۱۷۱ بازدید
  • بهمن ۵, ۱۳۹۸
Maxprog eMail Extractor استخراج آدرس های ایمیل

Maxprog eMail Extractor دانلود نرم افزار استخراج آدرس های ایمیل مکس پروگ ایمیل اکسترکتور در آنی یار. برنامه بصری و سبک که امکان می دهد آدرس های ایمیل را از یک مکان انتخاب شده استخراج کنند.
این برنامه لیستی با آدرس های معتبر موجود در پرونده های متنی ، وب سایت ها یا پوشه ها ایجاد می کند.
این یک رابط کاربری ساده و تمیز است که با استفاده از پشتیبانی “کشیدن و رها کردن” یا دکمه مرور داخلی داخلی ، امکان افزودن موارد به لیست را به کاربران می دهد. پس از انجام این کار ، برنامه به طور خودکار مراحل اسکن را شروع می کند.
در پایان کار تعداد آدرس های ایمیل معتبر و نامعتبر و همچنین نسخه های تکراری را نشان می دهد. بعلاوه ، آدرس ها را در پرونده ذخیره می کند ، مشروط بر اینکه دایرکتوری ذخیره و نام پرونده را مشخص کرده باشید.
سایر تنظیمات قابل تنظیم به شما امکان می دهد تا آدرس های عددی را علامت گذاری کنید و مواردی را که حاوی شخصیت های خیلی زیادی هستند به عنوان “بد” استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید فرآیند جستجوی آدرس های معتبر ایمیل را با تنظیم قوانین برای علامت گذاری آدرس ها به عنوان “بد” یا “معتبر” تنظیم کنید (به عنوان مثال “شامل” ، “حاوی” نیست ، “” برابر است “” “شروع می شود. با”).
نتایج حاصل از تولید را می توان در یک فایل خروجی واحد ادغام کرد ، اما می توانید برنامه را ایجاد کنید تا فایلها را با آدرس های تکراری و نامعتبر ایجاد کنید و اطلاعات مفصلی را درج کنید. وقتی نوبت به گزینه های صادرات می رسد می توانید از قالب های زیر استفاده کنید: متن ساده ، XLS یا کارت ویزیت.
ذکر این نکته ضروری است که کلیدهای میانبر نیز برای کنترل بهتر کل فرآیند موجود هستند ، اما امکان تغییر مجدد وجود ندارد. در طول آزمایش ما متوجه شده ایم که این برنامه ایمیل ها را از URL ها یا پرونده های انتخاب شده به سرعت و بدون خطا استخراج می کند.
همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، eMail Extractor بسته ای از یک محیط کاربر پسند و تنها چند ویژگی برای کمک به شما در استخراج و بررسی اعتبار آدرس های ایمیل دارد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار