• ۱۷۱ بازدید
  • بهمن ۵, ۱۳۹۸
Microsoft Exchange Server 2019 مدیریت ایمیل ها در سرور

Microsoft Exchange Server 2019 دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل ها در سرور مایکروسافت اکسچنج سرور در آنی یار. در درجه اول سرور ایمیل است و یک محیط ایمن و مفید برای ارتباطات تجاری را تسهیل می کند.
استقرار آسان ، جلوگیری از اتلاف داده ها ، بازیابی فاجعه و محافظت از پیشرفته ترین موارد ، تنها چند مورد برجسته است که آن را به یک راه حل مناسب برای شبکه های سازمانی تبدیل می کند.
از زمان انتشار اولین بار در سال ۱۹۹۳ و تا به امروز ، مایکروسافت Exchange Server روند پیشرفتی را طی کرده است که آن را به حالت متعادل رسانده و سرور ایمیل مورد نظر خود را در سراسر جهان تبدیل کرده است.
ویژگی هایی از قبیل انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان با محصول مایکروسافت همراه است و به دلایل خوبی ، از آنجا که این امکان را فراهم می کند تا روند استقرار را بر اساس نیازهای منحصر به فرد شرکت و در عین حال دسترسی بی وقفه به ایمیل ها برای کاربران فراهم کنید.
Uptimes با افزایش پشتیبانی از پایگاه داده های مختلف بهبود می یابد ، در حالی که هزینه های ذخیره سازی توسط دیسک های بزرگتر کاهش می یابد. مشکل بهبود با نظارت داخلی و ویژگی های در دسترس مدیریت شده که ماژول های خود درمانی را برای وقوع خرابی ارائه می دهند ، حل شده است.
سیاستهای انطباق با روشی راحت تنظیم می شوند. ویژگی پیشگیری از دست دادن داده اطمینان می دهد که با نظارت مداوم و تجزیه و تحلیل محتوا ، ایمیل ها به افراد غیرمجاز ارسال نمی شود ، در نتیجه غلبه بر نقض خط مشی. علاوه بر این ، eDiscovery In-Place تضمین کننده نظارتی در Exchange ، Lync و SharePoint را تضمین می کند.
امنیت دقیق دیگر یک چالش را نشان نمی دهد ، زیرا Microsoft Exchange Server بطور فعال کانال های ارتباطی را برای ویروس ها ، حملات فیشینگ یا هرزنامه اسکن می کند و احتمال نقض آن را از بین می برد.
بخش مدیریت با مرکز مدیریت بورس ساده شده است ، که در قالب یک رابط مبتنی بر وب است که به متخصصان و تکنسین های مرکز خدمات اجازه می دهد تا کارهای خاص و بدون حقوق اداری را انجام دهند.
گزینه های قابل انعطاف برای انتقال به ابر نیز صعودی از مایکروسافت Exchange Server است. این ویژگی امکان استقرار ترکیبی را هم به صورت آنلاین و هم در محل فراهم می کند ، که باعث اختلال کاربر در طی فرآیند انتقال صندوق پستی در محیط ها می شود.
لیست ویژگی ها می تواند تقریباً برای همیشه ادامه یابد ، اما کشف کاملی از موارد و ظواهر مایکروسافت Exchange Server کاری برای متخصصان فناوری اطلاعات است که مطمئناً از سطح بالایی از قابلیت اطمینان که محصول برای تحویل آن برخوردار است قدردانی می کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار