• ۱۵۶ بازدید
  • بهمن ۵, ۱۳۹۸
The Bat Pro – Portable مدیریت ایمیل

The Bat دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل بت در آنی یار. یک سرویس گیرنده پست الکترونیکی تمام عیار است که به ویژه برای پاسخگویی به نیازهای در حال تحول کاربر شرکت طراحی شده است.
فرآیند تنظیم هیچ مشکلی مانند تغییرات تنظیمات مرورگر یا پیشنهادات محصولات شخص ثالث را ایجاد نمی کند و در چند لحظه به پایان می رسد. تکمیل آن شما را به یک رابط کاربری واضح و روشن منتقل می کند که یک نوار منو ، چندین دکمه و چند صفحه را نشان می دهد که کلیه پوشه های ایجاد شده ، پیام ها و محتوای واقعی یک ایمیل انتخاب شده را نشان می دهد.
در مقایسه با نسخه خانگی ، این نسخه حرفه ای دارای ویژگی های امنیتی دیگری مانند احراز هویت بیومتریک ، رمزگذاری در پرواز و پشتیبانی از نشانه های امنیتی است. به منظور محافظت از مکاتبات خود در برابر چشم کنجکاو ، از پروتکل OpenPGP برای رمزگذاری پیام استفاده می کند.
The Bat! نسخه حرفه ای پشتیبانی از پروتکل های POP3 ، IMAP و MAPI را فراهم می کند و می تواند چندین حساب ایمیل را مدیریت کند. برای پردازش پیام های ورودی و خروجی در پس زمینه ، بدون بارگذاری بیش از اندازه رایانه ، از قابلیت های چند وظیفه ای ویندوز استفاده می کند.
این برنامه مجموعه ای از ویژگی های مدیریت کارآمد ایمیل را در اختیار کاربران قرار می دهد. این برنامه با قابلیت فیلتر پیشرفته و جستجوی پیشرفته ، برنامه ریزی ایمیل ، یک کتاب آدرس داخلی ، گزینه های اطلاع رسانی نامه الکترونیکی ، یادآوری پیام ، ارسال تأییدیه ، تشخیص تکراری ، تقسیم پیام ، گروه بندی رنگ و موارد دیگر همراه است.
ویرایشگر پیام شامل یک بیننده HTML و قابلیت بررسی طلسم چند زبانه است ، در حالی که مجموعه شامل قالب های قابل تنظیم ، ارسال ایمیل معمول یا ارسال نامه های جمعی را بسیار آسان تر می کند.
ابزار مدیریت بارگیری تصویر ، تولید کننده کد QR ، امضای ایمیل و رمزگذاری ، پشتیبانی S / MIME و PGP از دیگر مزایایی است که این برنامه به همراه دارد.
رابط چند زبانه شما را قادر می سازد که ایمیل های دریافت شده را در حالت پیش نمایش بخوانید ، تمام حساب ها را مدیریت کنید و صندوق پستی خود را به راحتی در پوشه های مختلف Explorer-like سازماندهی کنید. علاوه بر این ، طرح کاملاً قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید متناسب با نظر آن را اصلاح کنید.
در کل ، سهولت استفاده با مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند ، The Bat! نسخه حرفه ای می تواند صندوق های پستی بزرگ را به طور کارآمد و ایمن مدیریت کند. این مشتری نامه الکترونیکی به دلیل قابلیت رمزگذاری و محافظت پیشرفته ، مورد توجه مشتری خاص قرار گرفته است. عملکرد سیستم سنگین نخواهد بود و زمان پاسخگویی خوب است.

 

 

قابلیتهای نرم افزار The Bat Pro 9.0.16:

مدیریت حجم عظیمی از نامه های الکترونیکی
محافظت در برابر هرزنامه ها
مرتب نمودن نامه های اداری هوشمند
قابلیت اتصال به Microsoft Exchange
سیستم فیلترینگ مرتب نمودن هوشمند موسوم به Smart Sorting Office برای پردازش نامه های دریافتی
قالب های دستی برای پیام علاوه برپشتیبانی از امضا
سیستم ذخیره وتهیه نسخه پشتیبانی داخلی
استفاده از قالبهای سریع برای صرفه جویی در زمان تایپ نمودن شما
نگه داری پیام برای جلوگیری از حذف تصادفی پیام های با ارزش
رمزنگاری قدرتمند برمبنای استاندارد OpenSSL
سیستم تبادل اتصال  سرورهای مایکروسافت با استفاده از پروتکل MAPI

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار