• ۱۹۸ بازدید
  • بهمن ۶, ۱۳۹۸
BulkSender ارسال ایمیل بصورت گروهی و نامحدود

Bulk Sender دانلود نرم افزار ارسال ایمیل بصورت گروهی و نامحدود بالک سندر در آنی یار. به منظور ارسال پیام های تبلیغاتی برای مخاطبان علاقه مند به محصولات یا خدماتی که می خواهید تبلیغ کنید ، طراحی شده است.
در واقعیتی که شما به عنوان یک بازاریاب ایمیل مشغول به کار هستید ، به احتمال زیاد می دانید همه در مورد چالش های ایجاد شده توسط اسپم و میزان تأثیر آنها برتحویل ایمیل و به تبع آن نرخ تبدیل چیست.
حتی اگر این برنامه با رابط جذاب نباشد ، شهودی و سرراست است ، بنابراین احتمال محدودیت وجود دارد که بتوانید در مرور در زبانه ها مشکلی داشته باشید.
برنامه به شما امکان می دهد پیامی را که در آن کار کرده اید بارگذاری کنید و آن را به عنوان HTML پیش نمایش کنید ، ویژگی ای که به شما امکان می دهد چگونگی ظاهر شدن متن و پیوست ها در صندوق ورودی گیرندگان را بررسی کنید.
علاوه بر این ، می توانید کد رهگیری خود را اضافه کرده و آن را فعال کنید تا بتوانید موفقیت کمپین بازاریابی خود را تحلیل کنید. در حالی که برخی می توانند استدلال کنند که می تواند از نمونه ها یا قالب ها استفاده کند ، چنین گزینه ای فقط باعث افزایش ایده اسپم می شود. سپس دوباره ، برنامه می تواند از برخی از ویژگی های قالب بندی استفاده کند.
ذکر این نکته حائز اهمیت است که این برنامه به شما امکان می دهد لیستی از ایمیل ها را ایجاد کنید ، گزینه ای که در صورت تبلیغات چندین سرویس و محصول می تواند در دسترس شما باشد. همچنین می توانید آدرس های ایمیل را از یک پرونده وارد کنید و ضمن اجتناب از افزودن آدرس های نامعتبر ، آنها را ضمیمه کنید. بنابراین ، می توانید زمان زیادی را صرفه جویی کنید ، زیرا به شما کمک می کند تا از طریق دستی لیست از فیلتر کردن لیست ها جلوگیری کنید
در صورتی که گیرندگان علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا خدمات شما باشند ، می توانید با اضافه کردن مشتری SMTP خود به همراه ایمیل پاسخ ، ایمیل ارسال کنید. در آخر ، می توانید تعداد ایمیلهایی را که می خواهید برنامه ارسال شود و زمان انتظار بین هر ایمیل باشد ، مشخص کنید.

 

 

قابلیت های نرم افزار BulkSender Pro 2.9.1:

ارسال ایمیل با بالاترین کیفیت
استفاده آسان و محیط کاربر پسند
مدیریت SMTPs های بیشتر
پیوست فایل و مطالب بیشتر به ایمیل
سرعت بالا برای ارسال ایمیل
امکان خروجی گرفتن از ایمیل های فرستاده
مشاهده ارسال های موفق و ناموفق

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار