• ۱۷۸ بازدید
  • بهمن ۶, ۱۳۹۸
ExpanDrive نرم افزار اتصال به SSH و SFTP

ExpanDrive دانلود نرم افزار نرم افزار اتصال به SSH و SFTP اکسپن درایو در آنی یار. نرم افزار قابل اعتماد که شما را قادر می سازد به حساب ابری خود در Dropbox ، Amazon یا OneDrive متصل شوید و داده ها و پرونده های ذخیره شده را در دایرکتوری از راه دور مدیریت کنید. علاوه بر این ، مسیری سریع بین کامپیوتر و حساب cloud ایجاد می کند تا بتوانید به راحتی از یکی به دیگری حرکت کنید.
ExpanDrive اتصال شما به چندین سرویس ابری از جمله Amazon S3 ، OpenStack Swift Storage ، Dropbox ، Google Drive ، Copy.com ، HP Helion ، hubiC یا WebDAV را تسهیل می کند. علاوه بر این ، می توانید به سرور محلی SSH یا FTP دسترسی پیدا کرده و انتقال داده و انتقال فایل را انجام دهید.
برای اینکه به حساب ابری خود متصل شوید ، فقط باید نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید ، سپس نامه و نام درایو مورد نظر خود را برای مسیر سریع مشخص کنید. این نرم افزار درست در ویندوز اکسپلورر میانبر برای پوشه ابر ایجاد می کند ، بدین معنی که می توانید به عنوان یک درایو USB به آن دسترسی داشته و مشاهده کنید.
با توجه به ایجاد میانبر بین رایانه و پوشه cloud ، ممکن است پرونده ها را به آسانی منتقل کنید ، انگار که کپی کرده و آنها را در دایرکتوری های محلی قرار داده اید. شما کنترل کاملی بر پرونده ها و پوشه ها در حساب cloud خود دارید ، دقیقاً مثل اینکه از سرویس مبتنی بر مرورگر استفاده می کنید.
تنها تفاوت در مسیر کارآمد بین حساب cloud و پوشه های محلی و همچنین این واقعیت است که می توانید نرم افزار را برای شروع از ویندوز تنظیم کنید. بنابراین ، هر بار که کامپیوتر خود را روشن کنید ExpanDrive می تواند شما را به طور خودکار به حساب ابری خود وصل کرده و میانبر را در ویندوز اکسپلورر ایجاد کند.
ExpanDrive دسترسی و مدیریت شما در پرونده ها و پوشه هایی را که در حساب cloud خود ذخیره کرده اید ، تسهیل می کند. شما می توانید پرونده ها و پوشه ها را اضافه کرده ، حذف یا تغییر دهید ، برنامه های قابل حمل را بارگذاری کنید ، و همچنین از داده های خود پشتیبان تهیه کنید. به لطف مسیری سریع که این نرم افزار در ویندوز اکسپلورر ایجاد می کند ، می توانید با چند حرکت ساده داده ها را به حساب cloud تغییر دهید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار