• ۱۷۰ بازدید
  • بهمن ۶, ۱۳۹۸
Kristanix Software Email Sender Deluxe ارسال ایمیل گروهی

Kristanix Software Email Sender Deluxe دانلود نرم افزار ارسال ایمیل گروهی کریستانیکس سافت وار ایمیل سندر در آنی یار. یکنرم افزار ارسال کننده ایمیل که به شما امکان می دهد پیام های ایمیل و خبرنامه و ارسال کنید.
Kristanix Email Sender Deluxe که به طور گسترده توسط افرادی که تجارت آنلاین تجارت انجام می دهند ، استفاده می شود ، آنها معمولاً از این نرم افزار برای ارسال نامه های الکترونیکی حاوی آخرین محصولات تبلیغاتی و خبرنامه به تمام مشتریان خود در همان زمان در یک زمان استفاده می کنند.
این نرم افزار محصولی از شرکت Kristanix Software می باشد. امروزه بسیاری از شرکت ها برای ارسال اخبار  و نامه های گروهی به کارکنان و مشتریان خود از EMail استفاده می کنند. استفاده از سرویس های Email مختلف در این راه به کاربران و شرکت ها کمک شایانی می نماید. در حالی که ارسال Email های گروهای در سرویس دهندگان نامه های الکتورنیکی ممنوع می باشد اما امروزه به کمک نرم افزارهای مختلف به راحتی امکان ارسال این نوع نامه ها برای کاربران فراهم می باشد. شرکت های مختلفی اقدام به تولید و ساخت نرم افزارهایی در این زمینه نموده اند.

 

قابلیت های نرم افزار Kristanix Software Email Sender Deluxe 2.35:

توانایی ارسال نامه های گروهی به صورت منظم و دسته بندی شده
قابلیت منظم سازی و دسته بندی لیست کاربران و آدرس ایمیل آن ها
توانایی وارد نمودن آدرس ها از Database
قابلیت استفاده آسان از HTML در برنامه و ویرایشگر آن
توانایی استفاده از template ها و غالب های آماده برای ارسال نامه ها
توانایی پیش نمایش از نامه قبل از عملیات ارسال
توانایی چسباندن فایل های مختلف به نامه برای کاربران

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار