• ۱۴۵ بازدید
  • بهمن ۶, ۱۳۹۸
Maxprog FTP Disk نرم افزار مدیریت FTP

Maxprog FTP Disk دانلود نرم افزار مدیریت FTP مکس پروگ اف تی پی دیسک در آنی یار. مشتری FTP که به طور خاص برای کمک به شما در بارگذاری و بارگیری فایل ها طراحی شده است.
این امکان را به شما می دهد تا پیش نمایش تصاویر ، تغییر مجوزها ، حرکت در فهرست ها و همچنین ایجاد پرونده ها و پوشه ها را مشاهده کنید.
این برنامه یک رابط کاربری گرافیکی تمیز و ساده ارائه می دهد که به دو صفحه اصلی تقسیم می شود و یکی برای بررسی پرونده ها روی سرور و دیگری برای نمایش فایل های محلی استفاده می شود.
فقط در مورد هر پرونده و پوشه فقط چند جزئیات نشان داده می شود ، مانند نام ، تاریخ آخرین بار اصلاح آن ، و نوع (پرونده یا فهرست) را تایپ کنید. علاوه بر این ، شما می توانید ابزار را برای محاسبه اندازه هر یک از موارد ایجاد کنید.
log مانند پانل های دیگر FTP در پنل اصلی گنجانده نشده است ، بنابراین برای مشاهده اطلاعات در مورد هر رویداد و خطاهای احتمالی باید یک پنجره جداگانه باز کنید.
FTP Disk با ارائه جزئیات در مورد نام ، میزبان ، نام کاربری ، رمز عبور ، مسیر ، پروتکل و URL ، انتخاب پروتکل ترجیحی (FTP و FTPS) و نشان دادن پرونده های نامرئی به شما کمک می کند تا یک اتصال FTP جدید برقرار کنید.
به منظور جابجایی پرونده ها ، تغییر نام ، تکراری یا حذف موارد ، ایجاد پوشه و پرونده جدید ، ایجاد لیست با موارد دلخواه ، نمایش لیست پرونده های نامرئی و نو کردن لیست با همه موارد ، می توانید از پشتیبانی drag-and-drop استفاده کنید. .
چندین پارامتر راه اندازی وجود دارد که به شما کمک می کند با انتخاب بین چندین مضمون ، به ایجاد پیوندهای پرونده برای فایل های متنی و همچنین انجام کارهای پس از پردازش مانند اعلان های صوتی ، خاموش یا جلسات راه اندازی و سایر موارد ، ظاهر ابزار را تغییر دهید.
به طور خلاصه ، FTP Disk مجموعه ای از ویژگی های اصلی را برای کمک به شما در انجام کارهای مربوط به FTP پیاده سازی می کند ، و مخصوصاً برای کاربران کم تجربه مناسب است. این پارامترهای پیشرفته مانند محدودیت سرعت ، اتصالات SFTP ، صف پردازش و تنظیمات فایروال را بهم نمی رساند.

 

 

قابلیتهای نرم افزار Maxprog FTP Disk 1.4.4:

نمایش گزارش اتصال ، دستورات در حال اجرا و پاسخگویی سرور
امکان کپی کردن و انتقال فایل ها و پوشه ها به محل های دیگر
امکان تعیین دسترسی فایل ها به صورت پیشرفته
بررسی تمام خطاها و اشکالات در سرور FTP
پشتیبانی از پروتکل های FTP و FTPS

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار