• ۱۶۲ بازدید
  • بهمن ۶, ۱۳۹۸
Multi Email Notifier چک کردن همه ی ایمیل ها و هشدار ایمیل ورودی

Multi Email Notifier دانلود نرم افزار چک کردن همه ی ایمیل ها و هشدار ایمیل ورودی مولتی ایمیل نوتیفر در آنی یار. برای بررسی حساب های ایمیل خود برای نامه های جدید می پردازد.
ایمیل یکی از سریعترین رسانه ارتباطات است و مهم است که به موقع در مورد نامه های جدید مطلع شویم. اعلام کننده چند نامه الکترونیکی شما را برای همه حساب های AOL ، Gmail ، Hotmail ، Live ، Rocketmail ، Yahoo و POP3 به شما اطلاع می دهد. مهم نیست که چند حساب aol / gmail / hotmail / yahoo دارید ، این نرم افزار می تواند چندین حساب ایمیل را حتی از همان ارائه دهنده ایمیل بررسی کند. هنگام ورود نامه به حساب ایمیل شما ، هم از لحاظ بصری و هم از طریق صدا به شما اطلاع می دهد. شما می توانید صدا را مطابق انتخاب خود انتخاب کنید و در صورت لزوم می توانید آن را نیز غیرفعال کنید. از چند شناسنده ایمیل می توانید مستقیماً با یک کلیک به صندوق پستی حساب ایمیل خود دسترسی پیدا کنید. همه ما فقط با یک حساب ایمیل شروع کردیم اما با گذشت زمان به یک دلیل یا دلیل دیگر مجبور شدیم آدرس های ایمیل جدیدی بدست آوریم. مهمترین چیز این است که از طریق همه آنها ایمیل دریافت کنید. چه راهی بهتر از استفاده از تنها یک نرم افزار است که شما را در مورد نامه های جدید بررسی و به شما اطلاع می دهد؟ چند شناسه ایمیل این کار را ممکن می کند. اکنون دیگر نیازی به نصب پیام رسان فوری نیست فقط برای دریافت اعلان. حتی اگر از مسنجر فوری استفاده می کنید ، به شما امکان می دهد تا فقط یک آدرس ایمیل به طور همزمان اطلاع دهید. همچنین نصب چندین پیام رسان فوری شما و منابع دسک تاپ را هدر می دهد. خوب است از طریق یک منبع واحد مطلع شوید. Notifile Multi EMail منبع اصلی این منبع است زیرا فقط برای یک کار ساخته شده است و آن این است که برای ایمیل های جدید به شما اطلاع می دهد. این چیزی است که شما باید هنگام اطلاع رسانی به ایمیل به آن نیاز داشته باشید. مدیریت پیام های ایمیل خود را با کارآمد تر شروع کنید ، اکنون چند Notifier Email Notifier را امتحان کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار