• ۱۶۳ بازدید
  • بهمن ۶, ۱۳۹۸
SmartSerialMail ارسال ایمیل گروهی

SmartSerialMail دانلود نرم افزار ارسال ایمیل گروهی اسمارت سریال میل در آنی یار. نرم افزار پیچیده و کارآمد به منظور فراهم کردن وسایل ارسال مقادیر زیادی ایمیل به گیرندگان بی شماری  فراهم شده است.
این برنامه دارای یک رابط کاربری نسبتاً ساده و کاربر پسند ، مشابه ظاهر Microsoft Office است ، بدون در نظر گرفتن سطح عملکرد قبلی شما با چنین ابزارهایی ، کار با آن را آسان می کند.
روش مرحله به مرحله عملکرد به شما امکان می دهد تا به سرعت جزئیات فرستنده ، آدرس گیرندگان ، محتویات مورد نظر برای پراکندگی را وارد کنید ، سپس همه ایمیل ها را با فشار دکمه ارسال کنید.
نمایه خود را ایجاد کنید ، گیرنده ها را اضافه کنید و پیام خود را طراحی کنید ، سپس آنها را به صورت دسته ای ارسال کنید
برای مبتدیان ، باید نمایه خود را بسازید ، از جمله گزینه های ارسال (اطلاعات ارسال کننده ، نوع پردازش و محدودیت ها یا تأخیرهای مربوطه ، گزینه های سرور خروجی) ، ‘گزینه های برگشتی’ (جزئیات سرور ورودی ، مجموعه اشتراک ها و لغو ها) ، ‘ گزینه های وب (داده های اتصال FTP).
مرحله بعدی شامل اضافه کردن گیرنده ها است که می توان آنها را به صورت دستی وارد کرد یا از یک فایل CSV ، Excel یا پایگاه داده و همچنین از لیست مخاطبین Outlook وارد کرد. بخش “محتوا” به شما امکان می دهد تا ایمیل واقعی ، از جمله موضوع و دسته ، نوع (HTML یا متن ساده) را ایجاد کنید و حتی پیوست ها را اضافه کنید.
می توانید پیام خود را با استفاده از مؤلفه “Designer” ، به همراه تمام ویژگی های موجود در “جدول ابزار” یا ویژگی “منبع منبع” بسازید. پس از ذخیره پیام ، می توانید آن را پیش نمایش کنید و مطمئن شوید که با آنچه پیش بینی کرده بودید مطابقت دارد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار