• ۱۶۱ بازدید
  • بهمن ۶, ۱۳۹۸
TurboFTP مدیریت FTP

TurboFTP دانلود نرم افزار مدیریت FTP توربو اف تی پی در آنی یار. یکی از بهترین و مشهورترین و محبوبترین پروتکل های انتقال داده ها بین رایانه ها TurboFTP است.
انتقال فایلها در بین مکانهای از راه دور برای بسیاری از کاربران یک کار مشترک است و روشهای استفاده شده بسته به عوامل مختلفی مانند زیرساخت شبکه یا سرعت اتصال متفاوت است.
شباهت های بسیاری وجود دارد که می توان بلافاصله با مقایسه دو یا چند برنامه از این نوع شناسایی کرد و این راه حل نرم افزاری با یک رابط کاربری گرافیکی کاملاً رایج همراه است.
برای انتقال سریع داده ها از رایانه به سرور از راه دور یا برعکس این صفحه دوگانه ضروری است و پنجره صف نیز در بیشتر مشتری های FTP وجود دارد زیرا وسیله ای ساده برای نظارت بر داده های خروجی یا ورودی است.
دستورات عملکردی برای یافتن و استفاده آسان تر در زیر منوهای مربوطه قرار می گیرند ، در حالی که تقریباً همه مناطق داخل پنجره اصلی قابل تغییر در نقطه هستند.
یکی از بهترین ویژگی های TurboFTP ، مجموعه سایت های FTP است که با آن همراه است و شما می توانید از قسمت “آدرس کتاب” به آنها دسترسی پیدا کنید. می توانید سرورهای جدید اضافه کنید ، سرویس های موجود را ویرایش کرده و گزینه های هماهنگ سازی و امنیتی را سفارشی کنید.
یکی از قابلیت بسیار جالب TurboFTP توانایی استخراج فایل های فشرده شده Zip و GZip یا Tar در داخل ftp است ( در رایانه نه در هاست ) که بیشتر نرم افزارهای از این قبیل این توانایی را ندارند. به وسیله این نرم افزار میتوانید از تعداد زیادی از اطلاعات آپلود شده فایل های فشرده با فرمت ذکر شده بسازید. پس شما توانایی تهیه فایل پشتیبان را نیز دارید. توانایی نظیر زنده نگه داشتن اتصال شما به سرویس دهنده و ادامه آپلود اطلاعاتی که به هر دلیل به طور کامل آپلود نشده اند نیز یکی از بی نظیرترین قابلیت این نرم افزار محصول شرکت TurboSoft Inc است. پس باید گفت استفاده از پروتکل FTP سرعت ، امنیت ، راحتی و قابلیت های زیادی را به شما خواهد داد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار