• ۱۸۲ بازدید
  • بهمن ۷, ۱۳۹۸
µTorrent – Portable دانلود از تورنت

µTorrent دانلود نرم افزار  دانلود از تورنت یو تورنت در آنی یار. از راحتی و سرعت گرفته تا این واقعیت که از یک فرآیند غیرمتمرکز استفاده شده توسط P2P پشتیبانی می شود.

دلایل بیشماری وجود دارد که ممکن است بخواهید از torrent برای گرفتن فایل استفاده کنید. در حقیقت ، فقط به این دلیل که می توانید فقط با گذشت چند دقیقه فایلهای رسانه ای بزرگ را در اینترنت گسترش دهید ، تورنت ها را به گزینه ای جذاب برای مشاغل ، رسانه ها و توسعه دهندگان تبدیل می کند.
uTorrent یک ابزار سبک وزن است که نه تنها گرفتن تورنت را آسان می کند بلکه بسیاری از ویژگی های مفید دیگر ، مانند فیدهای RSS ، دسترسی از راه دور و ایجاد فایل های تورنت شما را برای به اشتراک گذاشتن با دیگران بسته بندی می کند.
اول از همه ، به دلیل نگرانی های مربوط به حریم خصوصی ، برخی از کاربران نگرانی های قانونی در مورد ردیابی دارند. به همین دلیل ما پیشنهاد می کنیم از Peerblock استفاده کنید یا از VPN استفاده کنید تا بتوانید سرویسهای نظارت بر نظیر همسالان را مسدود کنید.
این برنامه با یک رابط بصری ارائه می شود که تمام داده هایی را که باید در مورد تورنتهایی که مدیریت می کنید بدانید نشان می دهد. بنابراین ، می توانید نام ، اندازه ، وضعیت ، سرعت بارگیری و بارگذاری ، دانه ها ، همسالان و زمان تخمین زده شده برای بارگیری پرونده ها را مشاهده کنید. با این وجود ، می توانید برای مشاهده اطلاعات عمیق تر درباره پرونده ، از جمله IP و مکان همسالان ، سنبله های سرعت و سایر جزئیات انتقال ، زبانه های زیر آن را بررسی کنید.
یک ویژگی قابل توجه این است که شما می توانید تخصیص پهنای باند را برای تورنت ها مدیریت کنید تا تأثیر آن بر بقیه کارهایتان نباشد. در حالی که می توانید آن را در حالت عادی ، کم و زیاد تنظیم کنید ، می توانید حداکثر سرعت بارگیری و بارگذاری را نیز تعیین کنید.
این برنامه به لطف توابع خوراک RSS و برنامه های زمانبندی ، شما را قادر می سازد حتی در مواقعی که در نزدیکی رایانه خود نیستید ، تورنت را مدیریت کنید. همانطور که از نام این پرونده پیداست ، عملکرد RSS فید مستلزم آن است که می توانید در فیدهای مختلف مشترک شوید و ابزار را برای بارگیری خودکار فایلها در صورت ظاهر تنظیم کنید.
ابزار دارای چند گزینه مدیریت فایل ، مانند برچسب ها است که به شما امکان می دهد دایرکتوری های ویژه ای را برای پرونده هایی که به صورت دستی یا خودکار به دست آورده اید ، تنظیم کنید. اگر تاکنون نتوانید پرونده ای پیدا کنید ، می توانید در پوشه های اختصاصی جستجو کنید.
در روند نزولی ، باید بدانید که برنامه به شما اجازه نمی دهد تورنت های داخل برنامه را جستجو کنید. درعوض ، باید فایلهای تورنت خود را از وب سایتهای مختلف پیدا کرده و بارگیری کنید یا از پیوندهای ارائه شده توسط کاربرانی که با آنها به اشتراک می گذارید استفاده کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار