• ۲۵۸ بازدید
  • بهمن ۷, ۱۳۹۸
Serv-U File Server مدیریت و ساخت FTP سرور

Serv-U File Server دانلود نرم افزار مدیریت و ساخت FTP سرور سرو یو فایل سرور در آنی یار.برنامه امکان می دهد با استفاده از پروتکل های رایج مانند و HTTPS به داده ها از طریق وب به اشتراک بگذارید.
نصب مدت زمان طولانی طول نمی کشد و شرایط لازم برای تکمیل مراحل وجود ندارد. دستگاه مشتری می تواند مانند سرور باشد و برای دستگاه های تلفن همراه نیز پشتیبانی وجود دارد ، تا زمانی که یک مرورگر وب در دسترس باشد تا دسترسی به داده ها را فعال کند.
پس از اتمام نصب ، می توانید یک جادوگر را برای تعریف دامنه روی سرور فایل شروع کنید و پروتکل ها و پورت ها را برای انتقال داده ها فعال کنید. مراحل اضافی برای تکمیل جادوگر شامل تنظیم حالت رمزگذاری رمز عبور است.
اضافه کردن کاربران همچنین می تواند با راهنمایی انجام شود و صفحه نمایش شما را از طریق تعریف نام کاربری ، رمز عبور ، فهرست خانه و حقوق دسترسی به شما سوق می دهد.
رابط
برخلاف آنچه اکثر کاربران انتظار دارند این یک رابط کاربری پیچیده نباشد ، اما لیست گسترده ای از گزینه ها برای مدیریت محکم داده ها را ارائه می دهد.
سرپرست کنترل کامل در نحوه تعامل کاربران با داده های روی سرور ، از آدرس های IP مجاز به اتصال ، پرونده هایی که هر کاربر به آنها دسترسی دارد و از حقوق مربوطه ، مدیریت اتصال با فواصل زمانی دسترسی تأیید شده ، برخوردار است.
در مورد مدیریت سرور ، جدا از تعریف کاربران و گروه های کاربر دارای حق دسترسی خاص ، امکان تعیین محدودیت ها و اعمال محدودیت های ایجاد شده توسط سناریوهای خاص نیز وجود دارد.
علاوه بر این ، گزینه هایی برای اطمینان از انتقال اطلاعات از طریق کانال های مجاز با خیال راحت و ایمن وجود دارد. در صورت فعالیت مشکوک ، می توانید برای مشاهده آمار مربوط به اتصالات کاربر ، جلسات و نقل و انتقالات ، از سرورهای مشورت استفاده کنید.

 

 

قابلیت های نرم افزار Serv-U File Server 15.1.5.10:

بارگذاری همزمان چند فایل
دانلود فایل ها در زمان آپلود
دانلود یک پوشه و محتویات آن
دارای رابط کاربری گرافیکی (GUI)
نمایش سمت به سمت (Side-by-side) فایل سیستم های راه دور و محلی
نمایش چندگانه فایل های مختلف سیستم (به عنوان مثال لیست ها، آیکون ها، جزئیات، لیست عکس ها)
حفظ تاریخ و زمان فایل اصلی بعد از انتقال فایل
انتقال فایل ها و پوشه ها بین فایل سیستم های راه دور و محلی
پلتفرم خاص صفحه نمایش تم ها برای اطمینان از ظاهر یکنواخت بر روی پلت فرم انتخاب شده

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار