• ۱۷۷ بازدید
  • بهمن ۸, ۱۳۹۸
Arclab Dir2HTML – Portable تبدیل دایرکتوری به HTML

Arclab Dir2HTML دانلود ابزار وبمستر تبدیل دایرکتوری به HTML ارکلاب دیر ۲ اچ تی ام ال در آنی یار. برنامه بصری که امکان می دهد پرونده ها و دایرکتوری های مختلف را در رایانه فهرست کنید.
این فایلها با یک یا چند فایل ضمیمه HTML ساخته می شود ، از ساختارهای پوشه بزرگ پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد تنظیمات متعدد قالب بندی را تغییر دهید.
فهرست فایل ها ، پوشه ها و زیر پوشه ها
برای شروع ، باید دایرکتوری مورد نظر برای پردازش را انتخاب کنید ، سپس مشخص کنید که آیا برنامه باید زیرشاخه های آن باشد یا خیر.
می توانید پرونده های موجود در فهرست را فهرست بندی کنید یا آنها را بر اساس نام ، قالب و محل آنها حذف کنید.
Arclab Dir2HTML به شما امکان می دهد تنظیمات بیشمار طرح را اصلاح کنید ، برای ایجاد یک فایل فهرست بندی شخصی. می توانید عرض ، تراز ، ترتیب ستون ، عرض سلول را تغییر دهید و انتخاب کنید که آیا هدر ها و خلاصه های ستون باید درج شود یا خیر.
اضافه کردن لینک های اضافه به هر پرونده پردازش شده امکان پذیر است ، و به شما امکان می دهد به راحتی از فهرست HTML به آنها دسترسی پیدا کنید.
علاوه بر این ، می توانید نام پرونده ها را به پرونده های بزرگ یا کوچک تبدیل کنید ، یک پیوند خانگی در بالای سند اضافه کنید و به آن URL اختصاصی اختصاص دهید.
Arclab Dir2HTML می تواند کد CSS را در قسمت صفحه وارد کرده یا آن را به یک پرونده جداگانه CSS صادر کند. علاوه بر این ، می توانید تنظیمات سبک بیشماری ، مانند نوع فونت ، پیوند ، پوشه و رنگ شناور را تنظیم کنید ، همچنین خطوط جدول را نمایش دهید یا خیر.
این نرم افزار بسیار آسان است ، زیرا دارای یک رابط مدرن است و تمام گزینه های سفارشی سازی در پنجره اصلی برنامه نمایش داده می شود.
با این وجود ، اگر مستندات دقیق تر گنجانده شود ، کمک می کند ، زیرا ممکن است برخی از کاربران در درک برخی از توابع شخصی سازی پیشرفته تر برنامه دچار مشکل شوند.
در کل ، Arclab Dir2HTML ابزاری ساده و بصری است که می تواند به شما در فهرست بندی پرونده ها و پوشه ها کمک کند ، حالت های خروجی چندگانه و گزینه های متعددی برای شخصی سازی ارائه می دهد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار