• ۱۴۶ بازدید
  • بهمن ۸, ۱۳۹۸
Becky Internet Mail – Portable مدیریت ایمیل

Becky Internet Mail دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل بکی اینترنت میل در آنی یار. سرویس گیرنده پست الکترونیکی که می تواند چندین حساب کاربری داشته و قادر می سازد پیام های خود را بدون هیچ زحمتی تحویل بگیرید.
Becky Internet Mail رابط کاربری Explorer مانند آن را برای هر نوع کاربر بصری می کند ، زیرا همه ابزارها در نوک انگشتان شماست. اگر می توانید پوشه های صندوق پستی را مشاهده کنید تا پیام های ارسالی و دریافت شده را مشاهده کنید ، در صورت تنظیم پیش فرض متناسب با نیازهای خود ، دایرکتوری های خاصی را برای سازماندهی پیام های پستی ایجاد کرده و حتی طرح را تغییر دهید.
به منظور راه اندازی یک حساب کاربری ، باید جزئیات منظم مانند آدرس پست الکترونیکی ، تنظیمات سرور (SMTP ، POP3 و IMAP4 پشتیبانی شود) و گذرواژه باید ارائه شود. در صورت استفاده بیش از یک حساب کاربری ، باید بدانید که صندوق پستی که در حال حاضر استفاده نمی شود قابل پنهان است ، بنابراین کاربر می تواند همزمان فقط روی یک حساب کاربری خود تمرکز کند.
Becky Internet Mail به شما امکان می دهد فاصله زمانی برای چک کردن صندوق پستی برای پیام های جدید را پیکربندی کنید و تعداد خوانده نشده را در صفحه “Welcome” نمایش دهید. یکی از ویژگی های مفید حالت موضوع است که پیام های پاسخ را در زیر پیام های اصلی قرار می دهد و دسترسی سریع به پاسخ شما می دهد.
به اصطلاح “نمایندگان نامه” برای اولویت بندی نامه های ایمیل و مدیریت پیام های غیر فوری (به عنوان مثال پیام هایی که فوراً نیازی به پاسخ ندارند) طراحی شده اند ، در حالی که ویژگی “یادآوری” می تواند زمان تحویل پیام را به صندوق پستی شما در یک زمان مشخص در برنامه ریزی کند. آینده.
این نرم افزار دارای قابلیت فیلتر پیشرفته و ابزار مدیریت لیست پستی است. این می تواند پیام ها را با یک دستگاه قابل حمل همزمان کند ، نامه های پشتیبان را برای جلوگیری از از بین رفتن داده ها استفاده کند و از کتاب آدرس داخلی برای ذخیره جزئیات مخاطب استفاده کند ، آنها را به صورت گروهی سازماندهی کرده و پیام ها را سریعتر ارسال کند.

 

قابلیت های نرم افزار Becky Internet Mail 2.74.03:

قابلیت ساخت چند MailBox و تعریف چندین Profile مختلف برای هر MailBox
این ویژگی به شما این امکان را میدهد چنانچه دارای یک لپ تاپ هستید و در مکانهای مختلف ارتباط اینترنتی شما سرعت های مختلفی دارد در هر مکان بسته به سرعت از Profile مربوط به همان مکان استفاده کنید.
پشتیبانی از پروتکل جدید IMAP4 برای ایمیل و LDAP برای دفترچه تلفن
سرعت بالا در مدیریت تعداد زیادی ایمیل
قابلیت ارسال ایمیل با فورمت HTML
قابلیت ساخت قالب برای ایمیل های شخصی، خانوادگی، تجاری، اداری و …
زمان بندی ارسال ایمیل در تاریخ و ساعت معین
دسته بندی و فیلتر کردن ایمیل ها بر حسب محتویات آنها
ارسال ایمیل به صورت دسته جمعی

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار