• ۱۳۶ بازدید
  • بهمن ۸, ۱۳۹۸
EMCO Network Malware Cleaner امنیت در شبکه

EMCO Network Malware Cleaner دانلود ابزار امنیت در شبکه امکو نتورک مالور در آنی یار. راه حل ضد ویروس یکپارچه شبکه برای محافظت از شبکه خود در برابر انواع نرم افزارهای مخرب.
این امکان را برای شما فراهم می کند که رایانه های شخصی را در شبکه خود بی صدا و از راه دور اسکن کنید تا از بیش از ۱۰،۰۰۰ ویروس ، تروجان و سایر بدافزارها شناسایی و پاکسازی شود. اسکن ویروس شبکه فقط در هر رایانه چند ثانیه طول می کشد و می تواند به صورت همزمان بر روی چندین رایانه شخصی انجام شود ، بنابراین می توانید در عرض چند دقیقه کل شبکه را برای ویروس اسکن کنید. به روزرسانی پایگاه داده ویروس تضمین می کند آخرین تهدیدات و حفاظت از شبکه شما را تضمین می کند. یکی از مهمترین وظایف برای مدیران سیستم ، نگه داشتن شبکه های اینترنتی و تهدیدهای مختلف است. می توان با استفاده از محافظت از آنتی ویروس های فعال بر روی هر PCP و انجام نظم .
EMCO Network Malware Cleaner 4.9.12.110 برای کمک به شما در انجام وظیفه دوم طراحی شده است و علاوه بر آن برای سایر ابزارهای آنتی ویروس استفاده شده نیز طراحی شده است. پاک کننده نرم افزارهای مخرب شبکه مشکوک به کار نمی رود. هدف اصلی آن بررسی رایانه های شخصی از راه دور در سکوت به دلیل ویروس های شناخته شده ، گرم ، تروجان ها ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و از بین بردن بدافزارهای موجود است. با استفاده از آن می توانید از طریق سپرهای ضعیف بدون مراجعه و انجام اسکن ویروس در هر رایانه استفاده کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار