• ۱۴۴ بازدید
  • بهمن ۸, ۱۳۹۸
GitHub Desktop مدیریت و همگام سازی گیت هاب

GitHub Desktop دانلود ابزار وبمستر مدیریت و همگام سازی گیت هاب در آنی یار. از موفق ترین مخزن کد برای پروژه های توسعه نرم افزار که با استفاده از سیستم کنترل Git تجدید نظر قرار گرفته است.
از آنجا که این یک سرویس میزبانی مبتنی بر وب است ، شما باید فایل های خود را با استفاده از مرورگر خود مدیریت کنید.
خوشبختانه ، شما همچنین می توانید از مشتری GitHub Desktop برای مدیریت پرونده های آپلود شده در مخزن خود استفاده کنید. این امر به شما نیاز دارد که .Net Framework را روی رایانه خود ، یک اتصال اینترنتی پایدار و یک حساب GitHub نصب کنید.
مدیر مخزن قابل اطمینان از راه دور
برنامه به شما امکان می دهد تا به منظور ساماندهی و مدیریت پرونده های کد ذخیره شده روی آن ، به حساب GitHub خود متصل شوید. به این ترتیب ، برای این کار مجبور نیستید به صورت آنلاین روی مرورگر خود بروید. علاوه بر این ، برنامه GitHub Desktop به شما کمک می کند تا فایل های خود را همزمان با بروزرسانی همگام سازی کنید ، به این ترتیب که به آخرین تغییرات کد دسترسی داشته باشید.
گذشته از این ، شما به راحتی می توانید شعب جدیدی را برای پروژه های خود ایجاد کنید ، تا دیگران بتوانند کد شما را تغییر دهند و عملکرد آن را ارتقا دهند.
هماهنگ کننده پرونده کد دستی
برنامه GitHub دسکتاپ شما با استفاده از “کلون کردن” آن ، یک روش مناسب برای ذخیره کلیه کدهای تغییر یافته آنلاین در رایانه شما فراهم می کند. علاوه بر این ، شما می توانید همان کار را از GitHub معمولی به GitHub Enterprise انجام دهید ، در نتیجه زمان زیادی را از انتقال دستی این پرونده ها صرفه جویی می کنید.
علاوه بر این ، می توانید پوسته پیش فرض منابع خود را به راحتی تغییر دهید ، به طوری که کد شما کاملاً کاملاً تهیه و با ابزار مناسب اجرا شود. می توانید بین Cmd ، Git Bash ، PowerShell یا یکی از موارد سفارشی جابجا شوید و به شما کمک می کند تا پروژه های خود را به درستی تهیه کنید.
هماهنگ کننده پرونده سبک و در عین حال قدرتمند مدیر مخزن
برای خلاصه کردن آن ، می توانید از برنامه GitHub Desktop برای مدیریت سریع مخزن کد منبع از راه دور خود استفاده کنید یا فایلهای تغییر یافته را با پرونده های هماهنگ خود همگام سازی کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار