• ۱۵۷ بازدید
  • بهمن ۸, ۱۳۹۸
Maxprog eMail Verifier شناسایی ایمیل های معتبر

Maxprog eMail Verifier دانلود نرم افزار شناسایی ایمیل های معتبر مکس پروگ ایمیل وریفیر در آنی یار. نرم افزار غنی از ویژگی که برای تأیید صحت آدرس های ایمیل در حالت دسته ای طراحی شده است.
این برنامه که اکثراً به سمت سازمانهایی کار می کند که با مشتری های زیادی کار می کنند ، کار با آن بسیار ساده است ، اما همچنین برخی از تنظیمات پیشرفته را برای کاربران با تجربه تر ذخیره می کند.
تنظیم برنامه کاری سریع و آسان است که نیازی به نظارت ندارد. بسته بندی شده در یک پنجره منظم و منظم با جنبه ای تمیز ، جایی که آدرس های ایمیل می توانند یک بار اضافه شوند یا از یک لیست از پیش تعریف شده وارد شوند.
روش اسکن و اعتبار سنجی با کلیک یک دکمه شروع می شود و ابزار بلافاصله وقتی در آدرس های ایمیل معتبر ، نامعتبر و ناموفق آزمایش می شود ، پنجره اصلی را نشان می دهد. این اطلاعات را می توان برای ارزیابی دقیق تر و صیانت از آنها صادر کرد.
استفاده از یک تابع جستجو در هنگام مقابله با مقادیر زیادی از داده ها ، مشخص کردن تعداد موضوعات ، تلاش مجدد و زمان بندی ، تغییر سرور DNS ، سفارشی کردن روش تأیید با تلاش برای شناسایی ایمیل های معتبر با استفاده از دستور VRFY به جای شبیه سازی پیام تحویل ، ثبت پرونده های مربوط به پرونده و همچنین ایجاد قوانین جدید با شرایط و دامنه ها. ممکن است تنظیمات به طور پیش فرض بازیابی شوند.
در تست های ما هیچ خطایی رخ نداد ، و تأییدکننده ایمیل نیز قطع و سقوط نکرد. این زمان پاسخگویی خوبی دارد و ضمن اینکه روشنایی در منابع سیستم وجود دارد ، سریعاً کار اسکن را انجام می دهد. از طرف دیگر ، در علامت گذاری به آدرس های ایمیل معتبر و نامعتبر در چندین نمونه در پرونده ما نادرست بود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار