• ۱۵۴ بازدید
  • بهمن ۹, ۱۳۹۸
inSSIDer Enterprise – Portable بررسی امواج شبکه های بی سیم

inSSIDer Enterprise دانلود ابزار بررسی امواج شبکه های بی سیم اینسایدر در آنی یار. InSSIDer قابل حمل برنامه ای برای اسکن ویندوز سیستم عامل های شبکه های بی سیم است.
با استفاده از آن می توانید آدرس MAC هر دستگاه شبکه ، نوع محافظت ، کیفیت سیگنال منتقل شده ، کانال ارتباطی و موارد دیگر را یاد بگیرید. این یک ابزار عالی برای پیدا کردن خطاها و کاربران ناخواسته در شبکه بی سیم است. این برنامه مورد علاقه میلیون ها نفر در سراسر جهان است.
InSSIDer قدرت سیگنال شبکه های بی سیم موجود را اندازه گیری کرده و عملکرد و توان آنها را محاسبه می کند. با استفاده از آن می توانید یاد بگیرید که چگونه بر کیفیت اشیاء ارتباطی که در مسیر سیگنال مانند دیوارها یا درها اتفاق می افتد ، تأثیر بگذارد و همچنین پوشش این اختلالات را یاد بگیرید.
تمام شبکه های بی سیم برای انتقال داده ها از یک کانال خاص (فرکانس) استفاده می کنند. در صورتی که بیش از یک شبکه وجود داشته باشد ، و همه آنها از همان کانال استفاده کنند ، می تواند با استفاده از کانال انتخاب شده ، نرخ داده های همه شبکه ها در محدوده را تحت تأثیر قرار دهد. InSSIDer مشخص خواهد کرد که کدام کانال کمتر استفاده می شود. با استفاده از این برنامه می توانید تعیین کنید که کدام تنظیمات امنیتی در شبکه بی سیم استفاده می شود و آیا آنها بهینه هستند. این امر امکان تنظیم مجدد آن و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز را فراهم می آورد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار