• ۲۰۲ بازدید
  • بهمن ۹, ۱۳۹۸
NetSetMan مدیریت و کنترل شبکه

NetSetMan دانلود ابزار مدیریت و کنترل شبکه نت ست من در آنی یار. NetSetMan مدیر تنظیمات شبکه است که به راحتی می تواند بین ۵ پروفایل مختلف ، بصری ساختار یافته جابجا شود.
آیا شما از تغییر دستی شبکه و پیکربندی سیستم مبتنی بر سیستم در رایانه لپ تاپ خود هر روز خسته شده اید؟ سپس NetSetMan راه حل شماست. این کار را برای شما انجام می دهد. فوراً بین پروفایل های پیکربندی جابجا شوید. کلیه تنظیمات و تغییرات بطور خودکار در یک پرونده جداگانه (settings.ini) ذخیره می شوند، بنابراین تهیه نسخه پشتیبان ، انتقال یا ارتقا به نسخه دیگر کاملاً مشکلی ندارد.
NetSetMan تنها یک نرم افزار پر کاربرد و کامل نیست، بلکه از قابلیت کاربری آسانی نیز برخوردار است. تنها با دو کلیک ماوس می توانید پروفایل ذخیره شده را فعال کنید. تمامی تنظیمات و تغییرات به صورت خودکار در فایل های مجزا ذخیره شده و از آن ها نسخه پشتیبان تهیه می شود. به راحتی می توانید تمام تنظیمات شبکه در رابطه با IP Address، MAC Address، Subnet Mask، Default Gateway، DNS Server ، نام کامپیوتر، Workgroup، DNS Domain، WINS Server، اجرای اسکریپت، چاپگر پیش فرض و … را کنترل و مدیریت نمایید.

 

 

قابلیت های نرم افزار NetSetMan Pro 4.7.1:

تنظیمات آدرس های IP
مدیریت WiFi
تنظیمات Subnet Mask
تنظیم MAC Address
تنظیمات سیستم
تنظیم وضعیت NIC
تنظیم درایورهای شبکه
تنظیم چاپگر پیش فرض
تنظیم نام کامپیوتر
تنظیمات Default Gateway
تنظیمات DNS Server
تنظیمات Workgroup

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار